Akcie

Kráľovská cesta do Piemontu

Taliansko - kostol

Navštívime Piemont – rozprávkovú krajinu s pozoruhodnou prírodou a rozsiahlymi vinicami. Zájdeme aj do Turína, domova svetoznámeho Turínskeho plátna.

Veľká noc v Chorvátsku

Chorvátsko - more

Pobyt na jarnom slnku s morským vzduchom spojený s návštevou najväčšieho jadranského ostrova sľubuje príjemné prežitie veľkonočných sviatkov.

Veľká noc pri mori - taliansky Jadran

Gradara - Taliansko

Mesto Rimini je priam predurčené na relax s vôňou mora a naše zaujímavé výlety určite uspokoja túžby tých, ktorí počas veľkonočných sviatkov nechcú sedieť doma.

Veľkonočné zážitky v Julských Alpách

Triglavský národný park – raj pre milovníkov prírody, ktorí tu objavia nedotknutý alpský svet plný vzácnych rastlín a živočíchov.

Veľkonočné Taliansko​

Taliansko Verona

Prežite veľkonočné dni návštevou históriou dýchajúcich miest, ale aj plavbou na nádherný ostrov, či obedom z domácich tortelín na mieste, kde sa vyrábajú odjakživa…

Veľká noc v Thajsku

Pozývame Vás stráviť veľkonočné sviatky v luxusnom 5* plážovom rezorte na 2. najväčšom ostrove Thajska Ko Chang. Čakajú nás rozprávkové pláže a priezračne čisté more.

Okruh Slovenskom za 4 dni

Slovakia Vlkolinec

Pozývame Vás na 4-dňový zájazd po krásnych miestach Slovenska.

Zohrejte sa v kúpeľoch za akciové ceny

balnea1

Ponúkame Vám výhodné liečebné pobyty v slovenských kúpeľoch.

Ayurvédsky veľkonočný omladzujúci detox pobyt

Ayurveda12

Dokonalý ayurvédsky pobyt s terapiami, jogou, a špeciálnou stravou, ktorá pomôže očistiť telo, odstrániť následky stresu a posilniť zdravie a znovu nájsť vnútornú harmóniu.