Aktívny kúpeľný pobyt Sklené Teplice

Aktívny kúpeľný pobyt

Sklené Teplice

Kúpele, v ktorých sa termálna voda v bazénoch chemicky neupravuje a každý deň sa vymieňa, nateká priamo z prameňov, sú zamerané na liečbu ochorení pohybového a nervového ústrojenstva. Európsky unikát s teplotou liečivej termálnej vody 42 º C je tzv. Parenica, kde liečivá voda ústi priamo do jaskyne.

Program

17. 9.

Individuálny príchod alebo spoločný odchod vlakom z Bratislavy do Žiaru nad Hronom, 10,04-12,38. Zo stanice spoločný transfer autobusom do kúpeľov, obed, ubytovanie sa, bazény a banský termálny kúpeľ.

Pobyt

Liečba a procedúry – 2 denne.

20. 9.

Popoludní výlet k jazeru Počúvadlo, zábava pri ľudovej hudbe, domácich koláčoch, kalíšku pálenky a pečenom prasiatku. (16:00 – 21:00)

22. 9.

Po raňajkách, o 12:30 odchod z kúpeľov, odvoz na vlakovú stanicu do Žiaru nad Hronom, odtiaľ vlakom do Bratislavy. (13:17 – 15:58)

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
239

termín: skúsime to opäť v r. 2021

Cena  zahŕňa: Ubytovanie 5 nocí v LD Relax Termal v 2-lôžkovej izbe s príslušenstvom (V budove sa nachádza zrekonštruovaná jedáleň, vonkajší aj vnútorný bazén a vírivá kaskáda, wellness saunový svet – 5 sáun zariadených v antickom štýle: bylinná, eukalyptová, aroma sauna, fínska sauna, infra sauna a tiež tepidárium, ľadopád a ochladzovacie vedro odvahy. V LD je ambulancia lekára a sestier a podávajú sa tu procedúry ako napr. vodoliečba, ozonoterapia, masáže a pod.) • plná penzia (raňajky bufetové, obed, večera jednotné menu, výber z 5 druhov jedál) • 2 procedúry/deň (využitie masážno-rekondičných strojov grátis, 15% zľavy pri dokúpení ďalších procedúr) • autobusová preprava (zo stanice, na výlet k Počúvadlu a odvoz na stanicu) • večera na Počúvadle s pečeným prasiatkom, nápojmi a zábavou          

Cena nezahŕňa: kúpeľný poplatok 1€/os.deň • príplatok za 1-posteľovú izbu 7€/noc • ďalšie procedúry