Bangkok – Pattaya

Bangkok – Pattaya

Po spoznávaní Bangkoku užite si s nami jedno z najobľúbenejších ázijských letovísk –Pattaya. Nočný život, tropická vegetácia, lokálne pamiatky, športové aktivity, plážové atrakcie, ale aj veľa iného. Na svoje si tu príde naozaj každý.

1. deň
odlet Viedeň – Bangkok

2. deň

Po príchode do Bangkoku sa ubytujeme. Večer na nás čaká plavba po rieke Chao Phraya – tzv. Rieke kráľov a večera. Počas plavby budeme mať možnosť prvýkrát si obhliadnuť nádhernú architektúru Bangkoku.

3. deň
Bangkok

Prehliadka mesta. Navštívime Wat Pho, slávny chrám ležiaceho Buddhu. Prejdeme Kráľovskou cestou k chrámovému komplexu Wat Saket, spolu so Zlatou horou, z vrcholu ktorej je krásny výhľad na rušné mesto. Zažijeme klasické thajské cestovanie miestnymi dopravnými prostriedkami, ako loďkou po kanále, metrom pod aj nad zemou, alebo tuk tukom, ktoré nás zavezú do najluxusnejších štvrtí Bangkoku Siam a Silom. Navštívime aj chrám Zlatého Budhu, Wat Traimit, s 3 m vysokou a 5,5 t vážiacou sochou Budhu z rýdzeho zlata. Napokon nás čaká Čínska štvrť, s neuveriteľne rozmanitým tovarom na trhoch. Večer odporúčame návštevu Khao San Road, s množstvom barov, reštaurácií a masážnych salónov.

4. deň
Bangkok

Deň trávime v Damnoen Saduak, prezrieme si ich slávne trhy na vode, provincia Ratchaburi sa nachádza asi 100 kilometrov juhozápadne od Bangkoku. Obed budeme mať pri rieke Samparn.

5. deň
Bangkok

Dnes sa naučíme sa variť známe thajské jedlá, presne ako to robia Thajčania. Variť budeme v tradičnom, otvorenom priestore kuchyne a vedení budeme certifikovanými thajskými kuchármi.

6. deň
Bangkok – Pattaya

Presun do mesta Pattaya. Cesta bude trvať približne 2,5 hodiny. Po príchode navštívime trhy na vode a ubytujeme sa v 4* rezorte.

7. deň
Pattaya

Relax na pláži, masáže.

8. deň
Pattaya

Relax na pláži alebo fakultatívny výlet loďou na Koralový ostrov, vrátane obeda.

9. deň
Pattaya

Výlet loďou na ostrov Koh Larn, kde budeme mať čas aj na plávanie.

10. deň
Pattaya

Transfer z mesta Pattaya do Bangkoku. Večerný odlet do Viedne.

11. deň
prílet Viedeň

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
1490

termín:  15. – 25. 11. 2022

Cena  zahŕňa:  letenka s poplatkami • slovensky hovoriaci sprievodca • 9x ubytovanie s raňajkami • všetky jedlá, transfery, prehliadky, uvedené v programe

Cena nezahŕňa:  cestovné poistenie (55€/pobyt) • vstupy do pamiatok