Kalábria, Cala Petrosa Resort ***

Kalábria, Cala Petrosa Resort***

Letecký pobytový zájazd

Kalábria sa nachádza na juhu Talianska, v špičke talianskej čižmy, kúsok od Sicílie. Obmýva ho zo západnej  strany Tyrrhénske more, od mája do októbra aj príjemne teplé – cca 22°C. Tento skôr hornatý kraj ponúka nezabudnuteľné výhľady na čarovné prírodné scenérie, voňavé citrusové háje, vinice či olivovníky.

Rezort sa nachádza priamo na vlastnej pláži neskutočne krásneho mora, hýriaceho všetkými odtieňmi modrej farby. Nie nadarmo sa táto oblasť nazýva “la Costa degli Dei” – Božie pobrežie. Mestečko Parghalia je vzdialené 2 km a slávna Tropea, nazývaná tiež Perla Kalábrie je iba 5 km (hotel zabezpečuje prepravu).

Rezort má 70 izieb a apartmánov, všetky s príslušenstvom a klimatizáciou. Možnosť izieb s prístelkou pre ďalšie 1-2 osoby. Izby sú vzdialené od mora max. 200m.

V areáli sa nachádza bazén pre dospelých aj deti, amfiteáter na večerné kabaretné predstavenia. Poriadajú sa celodenné programy, aerobic, tance, súťaže, zábava pre dospelých aj deti. Hotel zabezpečuje výlety do okolia, plavby loďou a pod.

Strava sa podáva v klimatizovanej reštaurácii, všetko bufetovou formou, vrátane nápoja. Strava je typická juhotalianská.

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
670 € polpenzia | 720 € plná penzia

termín: 9. – 16. jún | 5. – 12. september

Cena  zahŕňa:  letenka  Viedeň – Kalábria a späť, všetky poplatky, 20 kg checkovanej batožiny a 10 kg príručnej transfer do hotela a späť ubytovanie v 2-posteľovej izbe polpenzia  poistenie CK proti úpadku cena pre dieťa do 16r. 420€ s polpenziou alebo 450€ s plnou penziou Dieťa do 2r. 50€ (bez nároku na lôžko)

Cena nezahŕňa: príplatok za 1-posteľ. izbu 17€/noc  komplexné cest. poistenie 20,80€/pobyt výlety