Krátkodobé zájazdy
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

 Pozývame Vás do jednej z najnavštevovanejších oblastí Nórska. Okolie Aurlandu je bohaté na prírodné krásy. Prevezieme po svetoznámej železnici Flåmsbane, ktorú vyhlásili za najkrajšiu na svete. Jazda úsekom dlhým 20 kilometrov poskytuje dokonalý panoramatický zážitok. Užite si krásu majestátnych hôr počas plavby na výletnej lodi po Nærøyfjorde, (UNESCO). Uvidíte niekoľko mohutných vodopádov, počas nenáročnej turistiky si vychutnáte fascinujúce prírodné scenérie. Navštívite známe turistické stredisko Hemsedal.

Štokholm je mestom Nobelových cien a jedným z najzelenších miest Európy. Rozprestiera na štrnástich ostrovoch, poprepájaných päťdesiatimi siedmimi mostami, na mieste, kde sa stretáva sladká voda jazera Mälaren so slanou vodou Baltského mora. Lákadlom Štokholmu je jeho dizajn, mestská časť SoFo, Gamla Stan, možnosť ochutnať typické jedla, vybrať sa loďkou na výlet pomedzi ostrovy, poprechádzať sa v Skanzene a obdivovať ruch mesta.

Pozývame Vás do čarovného oblasti – Burgundsko, ktorá bola v stredoveku výkladnou skriňou najvýznamnejších kostolov a kláštorov v Európe. Vychutnajte si krásnu prírodu, stredoveké mestečká, kláštory či kostoly, dobré víno a vychýrenú gastronómiu.

Ponúkame vám zájazd do mesta Madrid – okúzľujúceho srdca Španielska s prekrásnou architektúrou, úchvatnými múzeami a galériami, parkami, bujarým nočným životom a historického Toleda.

Poďte stráviť Veľkú noc na ostrove Ischia v Neapolskom zálive. Luxusný hotel s liečivými termálnymi bazénmi, príjemná slnečná prímorská klíma, krásna príroda, priezračné more, historické pamiatky, skvelá kuchyňa a pokojné prostredie – to všetko čaká práve na Vás.

Autentická, záhadná, vybielená slnkom, pravá južanská, s nádhernými plážami a striebornými olivovými hájmi, výborným jedlom – taká je Apúlia, podpätok talianskej čižmy. Apúlia je pravé a nefalšované Taliansko, z ktorého vyžaruje neskutočná charizma a vy budete mať pocit, akoby ste sa preniesli v čase do iného sveta a úplne zabudnete na každodenné starosti.

Poďte s nami užiť si veľkonočné sviatky na vznešených miestach s pútavými príbehmi – na hradoch a zámkoch Stredných Čiech.

Poďte stráviť Veľkú noc na ostrove Ischia v Neapolskom zálive. Luxusný hotel s liečivými termálnymi bazénmi, príjemná slnečná prímorská klíma, krásna príroda, priezračné more, historické pamiatky, skvelá kuchyňa a pokojné prostredie – to všetko čaká práve na Vás.

Na kraji Slovinska pri hranici s Talianskom v Julských Alpách sa nachádza Triglavský národný park. Jeho názov je odvodený od najvyššej hory Triglavu, vysokej 2864 m a je národným symbolom všetkých Slovincov. Skočíme si aj k susedom: do Rakúska na korutánske veľkonočné trhy, alebo do talianskeho mesta Friuli.

Poďte s nami ochutnať a zažiť zvučné talianske mestá v provincii Emilia Romagna– Bologna, Parma, Modena, kde na vás čaká nielen gurmánsky raj, svet Ferrari, ale aj množstvo historických pamiatok.

Ostrov ležiaci v Stredozemnom mori je tretím najväčším ostrovom. Cyprus ponúka rozmanitú históriu a prírodné krásy. My navštívime južnú, grécku časť, kde budeme ubytovaní v hoteli priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora letoviska Coral Bay.

Tirolsko turisti vyhľadávajú kvôli prekrásnym horským scenériám, krištáľovo čistým horským plesám, ale aj stredovekým zámkom, hradom a kostolom. Najväčšie a najdôležitejšie mesto tirolských Álp je Innsbruck, mesto obklopené kulisou veľhôr. Plavba výletnou loďou po najväčšom tirolskom jazere Achensee, ako aj Krimmelské vodopády, najvyššie v Európe si nenecháme ujsť. Krištáľový svet SWAROVSKI láka unikátnym svetom krištáľov.