De luxe travel

De luxe travel

Vy ste u nás na 1. mieste. Vaše požiadavky sú pre nás záväzné, od výberu termínu, destinácie, kategórie služieb – odporučíme Vám miesta, ktoré poznáme, a ktoré budú zodpovedať Vašim predstavám.

Či už ide o európske luxusné rezorty a vily v oblasti Stredozemného mora, v Španielsku, Taliansku, Francúzskej riviéry, Grécku a Turecku, plavby na lodiach alebo jachtách, či exotické destinácie – poslúžime Vám spoľahlivými informáciami, overenými doporučeniami. Záleží nám na Vašej spokojnosti, po návrate sa veľmi zaujímame o Vaše dojmy a názory, aby sme ich mohli nielen ponúknuť iným ale aj príp. ešte zlepšiť servis pre vaše ďalšie cesty.

Vieme Vám zabezpečiť ešte oveľa viac

Vitajte v Okcitánii

Occitania (1)

Juhozápadné Francúzsko – kraj opevnených stredovekých mestečiek a kláštorov, či významných pamiatok UNESCO. Objavíme historické územie na pomedzí Francúzska a Katalánska, kde sa Pyreneje stretávajú so Stredozemným morom – vitajte v Okcitánii!

Maroko - Afrika s vôňou orientu

Maroko mesita Casablanca

Maroko – úžasná rôznorodá krajina. Nájdeme tu úlomky arabského, afrického aj európskeho sveta, púšť i oceán, pohorie Atlas, moderné veľkomestá aj malebné autentické dedinky.