Dovolenky pre ženy

Dovolenky pre ženy

Celoročne pre Vás pripravujeme v slovenských wellnessových zariadeniach tématické pobyty (športové, kozmetické, s vizážistkou, liečebné, rozlúčky so slobodou, a pod.)

Inšpirujte sa – vieme Vám zabezpečiť ešte oveľa viac

Thajsko pre dámy​

buddha-1609644_1920
Dámy, prišiel čas objavovania Thajska – perfektnej zmesi bohatej kultúry, kulinárskych dobrôt, relaxačných aktivít a oddychu na tropických ostrovoch.


Rezort Svatá Kateřina

molo

Oáza pokoja a kľudu sa nachádza uprostred lesa, 3 km od mesta Počátky, na Českomoravskej vrchovine. Z Bratislavy sa dá ísť po diaľnici do Jihlavy, celková dĺžka trasy cca 250 km. Do rezortu nie je povolený vstup autom, v izbách nenájdete ani televíziu.

Madrid - srdce Španielska a historické Toledo

jorge-fernandez-salas-ChSZETOal-I-unsplash

Madrid je okúzľujúce pulzujúce veľkomesto s prekrásnou architektúrou, úchvatnými múzeami a galériami, nádhernými parkami a bujarým nočným životom. Okrem samotnej metropoly navštívime aj Toledo – dvetisícročné mesto.

Bordeaux – história a víno par excellence

saint-emilion-731948_640

Bordeaux, prístavné mesto, je bezpochyby hlavným svetovým mestom vínneho priemyslu. Historická časť mesta je na zozname svetového dedičstva UNESCO. 

Ayurvéda, yoga a detox v Rezorte Svatá Kateřina

lekcejogy

Ayurvédsky jogový detoxikačný program je starostlivo zostavený pre očistu tela, duše aj mysle. Vedú ho profesionálni indickí lekári a maséri.

Štíhla rýchlo a ľahko v Rezorte Svatá Kateřina

zhora1
V krásnom prírodnom prostredí na Českomoravskej vrchovine pomocou stravy, cvičenia a prístrojov sa priblížte k svojmu cieľu.