Ponuka dovoleniek

Madeira

Madeira je vhodným miestom na dovolenku počas celého roka. Na svoje si prídu milovníci dobrého vína.

Rakúske Alpy

5 krásnych dní v rakúskych Alpách, v príjemnom penzióne, s výletmi. Našimi klientmi veľmi obľúbený zájazd.

Cyprus

Navštívime južnú, grécku časť, mesto Paphos. Leto tu nikdy nekončí, pretože ostrov ponúka viac ako 300 slnečných dní. 

Chalkidiki - Grécko

Užite si týždeň voľna vo 4* hoteli na poloostrove Chalkidiki. Ak milujete kúpanie v priezračnom mori – toto miesto si zamilujete.

Sardínia

Belostné pláže, tyrkysové more… To je Sardínia. Dovolenka vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú pohodovú atmosféru, relax a krásnu prírodu. 

Andalúzia

Vďaka tomuto zájazdu spoznáte rozmanitú kultúru Andalúzie, jej víno, flamenco, architektúru ale aj veľa iného. 

Slovensko

Slovakia High Tatras Strbske Pleso
Belostné pláže, tyrkysové more… To je Sardínia. Dovolenka vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú pohodovú atmosféru, relax a krásnu prírodu.

Thajsko pre dámy​

Dámy, prišiel čas objavovania Thajska – perfektnej zmesi bohatej kultúry, kulinárskych dobrôt, relaxačných aktivít a oddychu na tropických ostrovoch.

Thajsko - All inclusive poznávací zájazd

Thajsko ponúka všetko čo si dovolenkujúci človek môže priať: tropické podnebie, exotickú kultúru, ohromujúce scenérie a nepreberné možnosti na oddych i zábavu. Nezáleží na tom čo ste prišli hľadať, Thajsko má niečo pre každého.

Južné Thajsko

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach.

MALORKA, h. Illusion ***+

Dovolenka s All Inclusive službami sa Vám bude určite páčiť. Letecký zájazd. Termíny na rok 2019 už máme zverejnené.Severné Thajsko

Výnimočná a autentická krajina Vás očarí ihneď. Či už nádhernými plážami, bohatou históriou a kultúrou, úžasnou gastronómiou, skvelými masážami, ale najmä ľuďmi. Nie nadarmo sa Thajsko nazýva krajinou úsmevov. Poďte s nami objavovať jeho krásy.