Ponuka dovoleniek

Vitajte v Okcitánii

Occitania (1)

Juhozápadné Francúzsko – kraj opevnených stredovekých mestečiek a kláštorov, či významných pamiatok UNESCO. Objavíme historické územie na pomedzí Francúzska a Katalánska, kde sa Pyreneje stretávajú so Stredozemným morom – vitajte v Okcitánii!

Maroko - Afrika s vôňou orientu

Maroko mesita Casablanca

Maroko – úžasná rôznorodá krajina. Nájdeme tu úlomky arabského, afrického aj európskeho sveta, púšť i oceán, pohorie Atlas, moderné veľkomestá aj malebné autentické dedinky.

 

Madeira

Madeira je vhodným miestom na dovolenku počas celého roka. Na svoje si prídu milovníci dobrého vína.

Rakúske Alpy

5 krásnych dní v rakúskych Alpách, v príjemnom penzióne, s výletmi. Našimi klientmi veľmi obľúbený zájazd.

Cyprus

Navštívime južnú, grécku časť, mesto Paphos. Leto tu nikdy nekončí, pretože ostrov ponúka viac ako 300 slnečných dní. 

Chalkidiki - Grécko

Užite si týždeň voľna vo 4* hoteli na poloostrove Chalkidiki. Ak milujete kúpanie v priezračnom mori – toto miesto si zamilujete.

Sardínia

Belostné pláže, tyrkysové more… To je Sardínia. Dovolenka vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú pohodovú atmosféru, relax a krásnu prírodu. 

Andalúzia

Vďaka tomuto zájazdu spoznáte rozmanitú kultúru Andalúzie, jej víno, flamenco, architektúru ale aj veľa iného. 

Slovensko

Slovakia High Tatras Strbske Pleso

Našťastie nemusíme vždy cestovať do zahraničia, ak chceme vidieť krásnu krajinu. Užite si s nami poznávací okruh, kde za 4 dni spoznáme krásy Slovenska.

Thajsko pre dámy​

Dámy, prišiel čas objavovania Thajska – perfektnej zmesi bohatej kultúry, kulinárskych dobrôt, relaxačných aktivít a oddychu na tropických ostrovoch.

Thajsko - All inclusive poznávací zájazd

Thajsko ponúka všetko čo si dovolenkujúci človek môže priať: tropické podnebie, exotickú kultúru, ohromujúce scenérie a nepreberné možnosti na oddych i zábavu. Nezáleží na tom čo ste prišli hľadať, Thajsko má niečo pre každého.

Južné Thajsko

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach.

Malorka, Hotel Ilusion Calma***+

Hotel Ilusion Calma je overený a našimi klientmi veľmi obľúbený hotel.Severné Thajsko

Výnimočná a autentická krajina Vás očarí ihneď. Či už nádhernými plážami, bohatou históriou a kultúrou, úžasnou gastronómiou, skvelými masážami, ale najmä ľuďmi. Nie nadarmo sa Thajsko nazýva krajinou úsmevov. Poďte s nami objavovať jeho krásy.

Veľká noc v Thajsku

Pozývame Vás stráviť veľkonočné sviatky v luxusnom 5* plážovom rezorte na 2. najväčšom ostrove Thajska Ko Chang. Čakajú nás rozprávkové pláže a priezračne čisté more.

 

Bangkok – Pattaya

Po spoznávaní Bangkoku užite si s nami jedno z najobľúbenejších ázijských letovísk –Pattaya. Nočný život, tropická vegetácia, lokálne pamiatky, športové aktivity, plážové atrakcie, ale aj veľa iného. Na svoje si tu príde naozaj každý.

Thajsko - Emerald Cove Koh Chang*****

Thajsko Koh Chang

5-hviezdičkový hotel Emerald Cove Koh Chang vás privíta luxusným vybavením, mimoriadne pozornou obsluhou a bezkonkurenčnou polohou na súkromnej pláži na 2. najväčšom ostrove Thajska – Koh Chang.

Thajsko - 3 rozprávkové ostrovy

Koh Chang, Koh Mook a Koh Kood – 3 nádherné thajské ostrovy, ktoré si určite získajú Vašu pozornosť.

Kráľovská cesta do Piemontu

Taliansko - kostol

Navštívime Piemont – rozprávkovú krajinu s pozoruhodnou prírodou a rozsiahlymi vinicami. Zájdeme aj do Turína, domova svetoznámeho Turínskeho plátna.

Veľká noc v Chorvátsku

Chorvátsko - more

Pobyt na jarnom slnku s morským vzduchom spojený s návštevou najväčšieho jadranského ostrova sľubuje príjemné prežitie veľkonočných sviatkov.

Veľká noc pri mori - taliansky Jadran

Gradara - Taliansko

Mesto Rimini je priam predurčené na relax s vôňou mora a naše zaujímavé výlety určite uspokoja túžby tých, ktorí počas veľkonočných sviatkov nechcú sedieť doma.

Veľkonočné zážitky v Julských Alpách

Triglavský národný park – raj pre milovníkov prírody, ktorí tu objavia nedotknutý alpský svet plný vzácnych rastlín a živočíchov.

Veľkonočné Taliansko

Taliansko Verona

Prežite veľkonočné dni návštevou históriou dýchajúcich miest, ale aj plavbou na nádherný ostrov, či obedom z domácich tortelín na mieste, kde sa vyrábajú odjakživa…

 

 

Bangkok a Ko Chang - poznávací zájazd

Koh chang ostrov

Pozývame Vás na oddych v luxusnom plážovom rezorte na 2. najväčšom ostrove Thajska Ko Chang. Čakajú nás rozprávkové pláže, priezračne čisté 30°C tyrkysové more. Pobytu bude predchádzať 4-dňový poznávací pobyt so slovenským sprievodcom v Bangkoku, v 4* hoteli v centre mesta v blízkosti pamiatok, nákupov a atrakcií.