Ponuka dovoleniek

Petrohrad je európsky elegán s nádhernými palácmi, parkmi a riekou Nevou. Petrohrad je o štýle a elegancii vtedajších majiteľov, majstrovstve svetových architektov, ale aj bohatstve prevedenia. Aj preto je zaradený v zozname UNESCO.

termín: množstvo termínov v texte

Aktívny výlet určený (nielen) pre ženy, ktoré si chcú oddýchnuť, spraviť niečo pre svoje zdravie a veľa zažiť. Denné cvičenie v bazéne, masáže a individuálne konzultácie s fyzioterapeutom, bicykle, kúpanie v mori, k tomu dobré jedlo, víno, krásne prostredie.

Uvidíme množstvo historických a kultúrnych pamiatok, zaujímavú architektúru a ochutnáme výborné portské víno.

termín: 02. 12. – 09. 12. 2019

Lisabon – jedno z najslnečnejších miest v Európe. Je známe svojimi výnimočnými výhľadmi, svojráznymi spôsobmi dopravy a gurmánskymi zážitkami, vrátane výborného portského vína.
termín: 4 dátumy, v texte

Vyhriate široké piesočnaté pláže, príjemne osviežujúce vlny mora, očarujúce biele dedinky na úbočí hôr, malebné prístavy, maurské hrady, úžasné historické pamiatky, ale aj víno, olivy a neodmysliteľné flamenco. Toto je dovolenka v Španielsku – Andalúzia. 

termín: 15. – 22. jún 2020

Rodinný hotel Vás určite očarí výhľadom na more a severnú pláž Primorska z jeho priestranných izieb. Nachádza sa nad promenádou pri severnej pláži v starej časti Primorska.


termín: 12. – 23. jún  | 4. – 15. september

Kalábria sa nachádza na juhu Talianska, v špičke talianskej čižmy, kúsok od Sicílie. Obmýva ho zo západnej  strany Tyrrhénske more, od mája do októbra aj príjemne teplé – cca 22°C. Tento skôr hornatý kraj ponúka nezabudnuteľné výhľady na čarovné prírodné scenérie, voňavé citrusové háje, vinice či olivovníky.

termín: 9. – 16. jún | 5. – 12. september

Aktívny výlet určený pre tých, ktoré si chcú oddýchnuť ale aj veľmi veľa zažiť. Pestrý program, k tomu dobré jedlo, víno, krásne prostredie. Budeme plávať v mori, relaxovať, bicyklovať sa, podnikať prechádzky v okolí. Absolvujeme výlety loďkou, výlety za kultúrou a nákupmi po okolitých mestečkách.

termín: 5. – 12. máj | 29. september – 6. október

Výlet určený pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť, k tomu dobré jedlo, víno a krásne prostredie. Ak budete mať chuť, môžete podniknúť výlety za kultúrou a nákupmi po okolitých mestečkách a mnoho iného.

termín: 9. – 16. jún | 5. – 12. september

Zažijeme stretnutie rôznych kultúr, ktoré tu zanechali svoje stopy – či už na typickej andalúzskej architektúre a umení, tak i v miestnej chutnej kuchyni. Okrem Španielska navštívime aj Maroko a britský Gibraltar.

termín: 30. marec – 6. apríl | 11. – 18. máj 2020

5-hviezdičkový hotel Emerald Cove Koh Chang vás privíta luxusným vybavením, mimoriadne pozornou obsluhou a bezkonkurenčnou polohou na súkromnej pláži na 2. najväčšom ostrove Thajska – Koh Chang.
termín: kontaktujte nás

Koh Chang, Koh Mook a Koh Kood – 3 nádherné thajské ostrovy, ktoré si určite získajú Vašu pozornosť.

termín: kontaktujte nás