PREDDUŠIČKOVÝ WELLNESS A RELAX

pozývame Vás na 3-dňový výlet , kde si môžete oddýchnuť a zregenerovať sa v maďarskom wellness hoteli, a zároveň aj niečo uvidíte

1. deň
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Okolo obeda príchod do romantického mesta Kecskemét. (Kecskemét bol kedysi obchodným mestom a spolu so Szegedom jediné, ktoré počas osmanskej okupácie nevyrabovali, a to vďaka tomu, že patrilo priamo pod sultánovu správu. Dnešný Kecskemét, okrem toho, že sa tu vyrába preslávená marhuľovica (okolo mesta vidno samé ovocné sady), je pozoruhodný svojimi secesnými stavbami s bohatou keramickou výzdobou a niekoľkými múzeami, najmä Galériou na Rákoczi utca a s kvetinovými námetmi v paláci Cifra. Námestie Kossuth s radnicou a zvonkohrou, ktorá hrá skladby Kodályho, Mozarta i Beethovena je ideálne miesto na posedenie pri káve a pozorovanie ruchu tohto veľmi milého miesta).

Prezrieme si historické centrum mesta s palácom Cifra a secesnú radnicu so zvonkohrou.  Návšteva pálenice Zwack s ochutnávkou kvalitnej marhuľovice. (pálenka, ktorú vyrobila rodina Zwackovcov z Kecskemétu je známa v mnohých častiach sveta. Má dlhoročnú tradíciu, písomné zmienky pochádzajú z 18. a 19. storočia).   Ubytovanie vo wellness  hoteli, kde sa do termálnej vody dostanete zo svojej izby spojovacou chodbou len v župane. Večera

2. deň
celodenný pobyt v termálnych kúpeľoch a wellness.
Raňajky a Večera

3. deň

Raňajky. Odchod do Budapešti. Krátka prehliadka mesta. Návrat do Bratislavy o cca 20:00 h.

Celková cena 199€ zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 2x ubytovanie s polpenziou, v hoteli 3* s bazénom, 2x vstup do termálnych kúpeľov a wellness, návšteva múzea Zwack s ochutnávkou, sprievodcu, poistenie CK proti úpadku. .


Celková cena nezahŕňa

Doplatok za 1/1 izbu 92 EUR, za miesto v prednej polovici autobusu 7 EUR, pobytovú taxu ( cca 2€ – platí sa priamo v hoteli),  cestovné poistenie (12€).Pripoistenie COVID (+15,60€).