Grécko, Chalkidiki – SANTA BEACH HOTEL****

Chalkidiki - Grécko

Santa Beach Hotel****

4* hotel s bazénom sa nachádza hneď pri pláži Galaxias s Modrou vlajkou, medzi dedinami Nei Epivates a Agia Triada, 19 km od Solúnu a 9 km od letiska.

grécko 4
grécko 2

Izby

Klimatizované izby s balkónom sú moderne zariadené, vybavené trezorom, TV, chladničkou, trezorom a Wi-Fi. Izby sú aj bezbariérové.

Pláž

Na súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži si môžete oddýchnuť na ležadlách pod slnečníkmi bezplatne. Pláž je hneď pri hoteli. Možnosť požičania si vodných bicyklov.

Hotel

Hotel má minimarket, požičovňu bicyklov, dobre vybavené biznis centrum s PC. Personál recepcie s nepretržitou prevádzkou vám poskytne informácie o rezorte a okolí, ako aj v prípade potreby zabezpečí službu vlastného lekára. 

Stravovanie

Bufetové raňajky a večere, rešpektujúc aj rôzne diéty (bezlepková, a pod.).

Obchody a reštaurácie

…sa nachádzajú v blízkosti.

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
620

termín: 14. – 21. jún 2019

Cena  zahŕňa: letenka z Bratislavy vrátane všetkých poplatkov a 1 ks batožiny do 15 kg do podpalubia a transferov z/na letisko ● 7 x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe ● polpenzia formou bufetu ● Grécky večer s hudbou ● 1 x výlet so sprievodcom ● poistenie CK proti úpadku ● Slovenský sprievodca

Možnosť dokúpiť: ďalšie výlety so slovenským sprievodcom ● komplexné cestovné poistenie 2,6€/deň ● 1-posteľová izba 19€/deň
zľava v 3-posteľovej izbe – 30€/os./pobyt ● cestovanie iba s príručnou batožinou (do 10kg) – 30€