Sardínia, Baia Delle Mimose 4*

Sardínia

Baia Delle Mimose 4*​

Ak patríte k milovníkom nádherných pláží, prírody a veľmi chutného jedla, Sardínia bude pre vás to pravé miesto na oddych.

Hotelový komplex sa nachádza v blízkosti piesočnatej pláže, ktorá je jedným z najdlhších v Sardínii. Je medzi mestami Castelsardo a Isola Rossa v severozápadnej časti ostrova. Približne 7 km od hotela nájdete romantické mesto Badesi so známym vinárstvom. Letisko je približne 80 km.

V príjemnom prostredí hotela si môžete oddýchnuť a zaplávať aj v jednom z troch bazénov. Okolie očarí všetkých milovníkov prírody. Jedinečná poloha hotela predstavuje harmonickú symbiózu mora, krásnych lesov a blízkej rieky Coghinas.

Hotel Baia delle Mimose ponúka dve reštaurácie, kde si môžete vychutnať miestnu i medzinárodnú kuchyňu alebo skvelú taliansku pizzu cez deň. V okolí hotela je aj menší obchod. Strava je bufetová polpenzia, voda/víno k večeri.

Vybavenie a služby:

2-3 lôžkové izby v hlavnej budove a menších budovách na prízemí alebo na 1. poschodí (balkón alebo terasa, mini chladnička, TV, kúpeľňa s WC, sušič vlasov).

Wi-Fi vo verejných priestoroch (zdarma). Práčovňa (za poplatok). Prenájom áut, skútrov a požičovňa bicyklov (za poplatok).

Krásna piesočnatá pláž s postupným vstupom do Tyrhénskeho mora je cca 250 m. slnečník a 2 lehátka na izbu zdarma. Na pláži je bar.

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
759

termín: 23. – 30. jún | 15. – 22. september 2020

Cena  zahŕňa:  letenka Bratislava-Sardínia a späť, všetky poplatky, prednostné nastupovanie do lietadla, 20 kg checkovanej batožiny a 10 kg príručnej • transfer do hotela a späť • ubytovanie v 2- posteľovej izbe • polpenzia s nápojmi • poistenie CK proti úpadku

Cena nezahŕňa:  príplatok za 1-posteľ.izbu 17€/noc • komplexné cest. poistenie 20,80€/pobyt