THAJSKO – Bangkok a ostrovy Krabi, Phi Phi a Phuket

Thajsko

Bangkok a ostrovy Krabi, Phi Phi a Phuket

Letecký zájazd do Thajska – lákavý útok na všetky zmysly.

1. deň
Odlet z Viedne

Vo večerných hodinách odletíme z Viedne do Bangkoku s jedným prestupom.

2. deň
Prílet do Bangkoku

Po transfere z letiska sa ubytujeme v príjemnom 3* hoteli. Večer sa vyberieme do ulíc a ochutnáme prvý Pad Thai. Čaká nás milión chutí a milión vôní, ktorými si vás thajský street food určite získa.

3. deň
Bangkok

Počas celého dňa budeme objavovať tie najzaujímavejšie miesta Bangkoku. Nádherná metropola vás uchváti budhistickými chrámami, mrakodrapmi a fantastickým pouličným jedlom. Po meste sa budeme premávať ako miestni – mestskou hromadnou dopravou, čo nám zaručí autentický zážitok. Vyskúšame napríklad klimatizované metro či loď na rieke Chao Praya.

4. deň
Ao Nang, Krabi.

Letecky sa presunieme do Krabi, do prekrásneho Ao Nangu, kde vo večerných hodinách navštívime trh s jedlom a prejdeme sa po pláži.

5. deň
Railay Beach

Celý deň strávime na Railay Beach, na jednej z najúžasnejších pláží v Thajsku. Nájdeme tu jaskyne, kokosové palmy,
hravé opičky.

6. deň
Fakultatívny výlet na ostrovy Poda, Tup, Chicken.

Máme ďalší deň s možnosťou oddychu v Ao Nangu alebo celodenný fakultatívny výlet loďou na ostrovy Poda, Tup a Chicken Island s možnosťou šnorchlovania. Uvidíme farebné rybičky, koraly a neskutočné piesočnaté pláže.

7. deň
Voľný deň v Ao Nangu

Máme voľný deň voľna na pláži v Ao Nangu. Pre záujemcov bude možnosť ďalších fakultatívnych výletov, môžete navštíviť napríklad smaragdové jazierko alebo ostrov Hong.

8. deň
Phi Phi Don

Loďou sa presunieme na ostrov Phi Phi Don a náš deň zakončíme nezabudnuteľným západom slnka a ohňovou show na pláži.

9. deň
Fakultatívny výlet na Phi Phi Leh

Môžete oddychovať na Phi Phi Don a navštíviť okolité pláže, alebo sa vybrať na výlet loďou na ostrov Phi Phi Leh a jeho prekrásne zátoky. V rámci výletu vojdeme aj do svetoznámej zátoky Maya Bay, kde sa natáčal hollywoodský film Pláž s Leom di Capriom.* (Aktuálne je pre menšie lode povolené vojsť do zátoky Maya Bay, ale nie až k samotnej pláži. V prípade zmeny miestnych nariadení navštívime rovnako krásne okolité zátoky).

10. deň
Phuket.

Presunieme sa na ostrov Phuket. Ubytujeme sa neďaleko známej, 3km dlhej piesočnatej pláže v letovisku Patong Beach. Tu si príde na svoje každý. Oblasť ponúka ideálne podmienky na plážové leňošenie, vodné športy, blahodárne masáže a bohatý nočný život.

11. deň
Odlet do Viedne.

Rozlúčime sa s Thajskom a odletíme naspäť do Viedne.

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
1480 € ( 3* hotel bez stravy), 1630€ (3*hotel s raňajkami), 1820€ (4* hotel s raňajkami)

termín: 28.8.-13.9. 2022

Cena  zahŕňa:  Medzinárodnú letenku ● letenku na trase Bangkok – Krabi s 20 kg podpalubnou batožinou ● 12x ubytovanie v hoteloch strednej triedy s raňajkami ● všetky transfery a presuny ● Služby slovenského/českého sprievodcu ● Služby miestnych sprievodcov ● Všetky dane a poplatky ● Poistenie CK proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:  Miestnu dopravu v Bangkoku (do 15€) ● Vstupy do pamiatok (do 25€) ● Fakultatívne výlety (celkom za všetky výlety do 60€) ● Cestovné poistenie ● Príplatok za 1-posteľovú izbu