Business cestovanie
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

Kompletný firemný servis

Ste tu správne, ak:

Napíšte nám Vaše požiadavky. Máme mnohoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a dobre rozumieme súčasným firemným požiadavkám a obchodnému prostrediu.

Vypracujeme Vám itinerár, zabezpečíme vstupy na výstavy, veľtrhy, sprostredkujeme stretnutia s odborníkmi z Vášho fachu a všetky ostatné potrebné veci, či pôjdete sami alebo v skupine. Zorganizujeme nezabudnuteľné motivačné cesty do rôznych destinácií. Bohatý denný program, kvalitné ubytovanie, služby a rôzne akcie sú samozrejmosťou.

Vieme, koľko práce dá zorganizovať kvalitné školenie. Treba myslieť na všetko – od začiatku až po záver. Výber vhodnej lokality, ubytovanie, doprava, vybavenie konferenčnej miestnosti, strava a najmä vyplnenie voľného času tak, aby Váš pracovník alebo klient odchádzal maximálne spokojný. Napíšte nám Vaše požiadavky a my to zariadime.

Rezervujeme Vám letenky na všetky svetové letecké spoločnosti, pravidelné linky, ako aj charterové lety. Napíšte nám Vaše požiadavky a my Vám obratom ponúkneme najvýhodnejšie varianty.

Zarezervujte si vopred online parkovanie vo Viedni na nasledovnom odkaze, ale aj na iných letiskách.

Kliknite sem pre online objednanie parkoviska na letisku Viedeň