WELLNESS, LIFESTYLE, RELAX
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

Doprajte si oddych, načerpajte energiu pre zdravý životný štýl s našou ponukou Wellness a relaxačných pobytov.

Inšpirujte sa – vieme Vám zabezpečiť ešte oveľa viac

 Pozývame Vás na ayurvédsky pobyt v luxusnom rezorte Nattika, na dovolenku s tradičnou, 5000 rokov starou liečebnou komplexnou liečebnou metódou. Vhodná pre tých, čo chcú skombinovať exotickú dovolenku so zdravým životným štýlom, chcú sa detoxikovať, zbaviť stresu a problémov súčasnosti – obezity, bolestí chrbtice, kĺbov, ochorení kože, imunity, zbaviť sa alergií.

Mnohí si pod pojmom „dovolenka v Thajsku“ predstavíme tyrkysové more, biele pláže, skvelé jedlo, nádherné historické pamiatky  a usmiati ľudia. Áno, toto všetko je pravda a takmer každý, kto toto zažil, sa chce vrátiť späť. Thajsko však ponúka aj liečbu tradičnými metódami, ktoré prinášajú skvelé výsledky. A navyše v luxusných podmienkach aj pre najnáročnejších.

Poďte si oddýchnuť a vychutnať atmosféru autentického sicílskeho vidieka. Baglio Occhipinti, luxusne zrenovovaná niekoľko-storočná historická vinárska usadlosť,  obklopená vinicami  a olivovými hájmi, je ideálnym miestom na vychutnanie si skvelých zážitkov, nielen bio organickej stravy, ale aj rôznych aktivít, ako sú kurzy varenia, ochutnávky vín, pikniky, cvičenia jogy alebo jazdy na koni.. Ako využijete relaxačný pobyt- „lenivo“ alebo aktívne?