Dovolenky a zájazdy - Thajsko
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

Pozývame Vás ochutnať Thajsko – kultúru, zážitky, neskutočne dobré jedlo aj na trhoch, masáže. Leňošenie na pláži, hoci radšej asi pôjdete objavovať spolu s našim sprievodcom. Usmievavý životný štýl ovplyvní aj Vás.

Thajsko ponúka všetko čo si dovolenkujúci človek môže priať: tropické podnebie, exotickú kultúru, ohromujúce scenérie a veľa možností na oddych i zábavu. Nezáleží na tom čo ste prišli hľadať, Thajsko má niečo pre každého.

Vydajte sa spolu s nami na dobrodružnú cestu po krajine plnej starobylých miest, s nádhernými horskými scenériami, dych vyrážajúcimi budhistickými chrámami a kuchyňou vďaka jej vôni a chuti známou po celom svete.

Pattaya je najnavštevovanejšie dovolenkové stredisko Ázie. Nájdeme tu nespočetné množstvo turistických atrakcií pre každého bez rozdielu veku. Povestný je aj bohatý nočný život, množstvo reštaurácií a barov. 

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach. 

Pozývame Vás na oddych v luxusnom plážovom rezorte na 2. najväčšom ostrove Thajska Ko Chang. Čakajú nás rozprávkové pláže, priezračne čisté 30°C tyrkysové more. Pobytu bude predchádzať 4-dňový poznávací pobyt so slovenským sprievodcom v Bangkoku, v 4* hoteli v centre mesta v blízkosti pamiatok, nákupov a atrakcií.

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach. 

Pozývame Vás na juh Thajska na kombinovaný poznávací-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry , prežijete starý aj nový rok v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach.

5-hviezdičkový hotel Emerald Cove Koh Chang vás privíta luxusným vybavením, mimoriadne pozornou obsluhou a bezkonkurenčnou polohou na súkromnej pláži na 2. najväčšom ostrove Thajska – Koh Chang.

Koh Chang, Koh Mook a Koh Kood – 3 nádherné thajské ostrovy, ktoré si určite získajú Vašu pozornosť.

Vychutnajte si oddych v luxusných plážových rezortoch Santhiya s exotickými vilami výhľadmi na more a exkluzívnou thajskou kuchyňou…a za skvelé ceny!