Ponuky zájazdov – Thajsko

Ponuky zájazdov – Thajsko

Severné Thajsko

Vydajte sa spolu s nami na dobrodružnú cestu po krajine plnej starobylých miest, s nádhernými horskými scenériami, dych vyrážajúcimi budhistickými chrámami a kuchyňou vďaka jej vôni a chuti známou po celom svete.

Južné Thajsko

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach. 

Thajsko - All inclusive poznávací zájazd​

Thajsko ponúka všetko čo si dovolenkujúci človek môže priať: tropické podnebie, exotickú kultúru, ohromujúce scenérie a veľa možností na oddych i zábavu. Nezáleží na tom čo ste prišli hľadať, Thajsko má niečo pre každého.

Thajsko pre dámy​

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach. 

Skvelá kombinácia bohatého spoznávania pamiatok, plno zážitkov ako aj oddych na bielej pláži . Prinášame  12 – denný zájazd so slovenským sprievodcom

 

Bangkok – Pattaya

Po spoznávaní Bangkoku užite si s nami jedno z najobľúbenejších ázijských letovísk –Pattaya. Nočný život, tropická vegetácia, lokálne pamiatky, športové aktivity, plážové atrakcie, ale aj veľa iného. Na svoje si tu príde naozaj každý.

Thajsko - Emerald Cove Koh Chang*****

Thajsko Koh Chang

5-hviezdičkový hotel Emerald Cove Koh Chang vás privíta luxusným vybavením, mimoriadne pozornou obsluhou a bezkonkurenčnou polohou na súkromnej pláži na 2. najväčšom ostrove Thajska – Koh Chang.

Thajsko - 3 rozprávkové ostrovy

Koh Chang, Koh Mook a Koh Kood – 3 nádherné thajské ostrovy, ktoré si určite získajú Vašu pozornosť.

Bangkok a Ko Chang - poznávací a pobytový zájazd

Koh chang ostrov

Pozývame Vás na oddych v luxusnom plážovom rezorte na 2. najväčšom ostrove Thajska Ko Chang. Čakajú nás rozprávkové pláže, priezračne čisté 30°C tyrkysové more. Pobytu bude predchádzať 4-dňový poznávací pobyt so slovenským sprievodcom v Bangkoku, v 4* hoteli v centre mesta v blízkosti pamiatok, nákupov a atrakcií.