Ponuky zájazdov – Thajsko

Ponuky zájazdov – Thajsko

Severné Thajsko
11. - 26. okt. 2023

Vydajte sa spolu s nami na dobrodružnú cestu po krajine plnej starobylých miest, s nádhernými horskými scenériami, dych vyrážajúcimi budhistickými chrámami a kuchyňou vďaka jej vôni a chuti známou po celom svete.

Južné Thajsko
10. - 25. nov. 2023

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach. 

Thajsko - All inclusive poznávací zájazd​ ​
21. - 30. sep. 2023

Thajsko ponúka všetko čo si dovolenkujúci človek môže priať: tropické podnebie, exotickú kultúru, ohromujúce scenérie a veľa možností na oddych i zábavu. Nezáleží na tom čo ste prišli hľadať, Thajsko má niečo pre každého.

Thajsko pre dámy
​ 1. - 12. dec. 2023

Pozývame Vás do Thajska na kombinovaný poznávaco-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach. 

Skvelá kombinácia bohatého spoznávania pamiatok, plno zážitkov ako aj oddych na bielej pláži . Prinášame  12 – denný zájazd so slovenským sprievodcom

 

Pozývame Vás na juh Thajska na kombinovaný poznávací-pobytový zájazd. Zažijete pôvab ázijskej kultúry , prežijete starý aj nový rok v pozemskom raji plnom slnka a oddýchnete si na nádherných plážach.

Thajsko - Emerald Cove Koh Chang*****

Thajsko Koh Chang

5-hviezdičkový hotel Emerald Cove Koh Chang vás privíta luxusným vybavením, mimoriadne pozornou obsluhou a bezkonkurenčnou polohou na súkromnej pláži na 2. najväčšom ostrove Thajska – Koh Chang.

Thajsko - 3 rozprávkové ostrovy

Koh Chang, Koh Mook a Koh Kood – 3 nádherné thajské ostrovy, ktoré si určite získajú Vašu pozornosť.

Bangkok a Ko Chang - poznávací a pobytový zájazd

Koh chang ostrov

Pozývame Vás na oddych v luxusnom plážovom rezorte na 2. najväčšom ostrove Thajska Ko Chang. Čakajú nás rozprávkové pláže, priezračne čisté 30°C tyrkysové more. Pobytu bude predchádzať 4-dňový poznávací pobyt so slovenským sprievodcom v Bangkoku, v 4* hoteli v centre mesta v blízkosti pamiatok, nákupov a atrakcií.