Dovolenky (nielen) pre Seniorov
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

Luhačovice už v minulosti často a radi vyhľadávali rôzne známe osobnosti, aké-to sa dozviete od sprievodcu.  Ochutnáme minerálku Vincentka priamo z prameňa  A keď už sme vo Valašskom  kraji, navštívime aj zámok, slávnu likérku Jelínek a čokoládovňu vo Vizoviciach.

Pozývame Vás na romantický zájazd. Južné Čechy to je kraj rozprávkových zámkov, piva a dobrého jedla…

 Spoznajte fascinujúce prírodné krásy Rakúska. Zažijete neuveriteľne krásnu
vyhliadku, čarovný Hallstatt  

Hotel Delfino Beach sa nachádza 4km od mestečka Marsala na Capo Boeo, jednej z najkrajších pláží na západnej Sicílii. Toto je presne ten kút raja, ideálne miesto pre všetkých, ktorí si chcú nielen oddychnuť, ale aj veľa zažiť.

V krásnom prostredí, 20km od centra Košíc sa nachádza náš 3* hotel .  My však nebudeme iba oddychovať, ale pozrieme si so sprievodcom najzaujímavejšie pamiatky v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Pozývame Vás na Moravu, na festival cesnaku. Je určený pre všetkých zástancov tradičného pestovania kvalitného cesnaku na Uhersko-brodsku, stúpencov tradičných remesiel a kultúry a tiež pre gurmánov vyznávajúci tradičnú českú kuchyňu

Pozývame Vás ochutnať Thajsko – kultúru, zážitky, neskutočne dobré jedlo aj na trhoch, masáže. Leňošenie na pláži, hoci radšej asi pôjdete objavovať spolu s našim sprievodcom. Usmievavý životný štýl ovplyvní aj Vás.

Navštívime krásne vinohradnícke mestá- Znojmo, Mikulov, pozrieme si UNESCO Lednicko-Valtický areál, a užijeme si moravskú pohostinnosť s dobrým jedlom a vínom.

pozývame Vás na 3-dňový výlet plný zážitkov – navštívime pekné miesta, ochutnáme najlepšie klobásky Maďarska, slávnu barackovicu v pálenici Zwack a ubytovaní budeme vo wellness hoteli

Pattaya je najnavštevovanejšie dovolenkové stredisko Ázie. Nájdeme tu nespočetné množstvo turistických atrakcií pre každého bez rozdielu veku. Povestný je aj bohatý nočný život, množstvo reštaurácií a barov. 

Jazero Hévíz je najväčším biologicky aktívnym prírodným jazerom s liečivou termálnou vodou na svete. Pozývame Vás na intenzívny kúpeľný pobyt v tomto unikátnom maďarskom mieste

Mariazell – malé mestečko patrí k najvýznamnejším pútnickým miestam v strednej Európe.  Mariazell sú zároveň aj horské klimatické kúpele. Prežijeme v ňom krásny adventný deň plný voňavých zážitkov