DE LUXE Travel
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

      Vy ste u nás na 1. mieste. Vaše požiadavky sú pre nás záväzné, od výberu termínu, destinácie, kategórie služieb – odporučíme Vám miesta, ktoré poznáme, a ktoré budú zodpovedať Vašim predstavám.

      Či už ide o európske luxusné rezorty a vily v oblasti Stredozemného mora, v Španielsku, Taliansku, Francúzskej riviéry, Grécku a Turecku, plavby na lodiach alebo jachtách, či exotické destinácie – poslúžime Vám spoľahlivými informáciami, overenými doporučeniami. Záleží nám na Vašej spokojnosti, po návrate sa veľmi zaujímame o Vaše dojmy a názory, aby sme ich mohli nielen ponúknuť iným ale aj príp. ešte zlepšiť servis pre vaše ďalšie cesty.

Vieme Vám zabezpečiť ešte oveľa viac

Autentický maldivský rezort s krištáľovo čistou vodou, bielymi plážami, 2.500 kokosovými palmami, bujnou džungľou (70%), so záhradami a s vlastným útesom s tzv. Blue Hole. Maximálny komfort a súkromie hostia nájdu v priestranných moderných vilách a rezidenciách vo svetlých farbách a použitých drevených materiáloch. Svetová kuchyňa, ktorú je možné prispôsobiť osobitým potrebám v každej zo 7 reštaurácií a množstvo aktivít na súši i na mori, ktoré ponúkajú jedinečný zážitok svojho druhu ako napríklad Amilla Glamping – noc pod hviezdami, piknik na pieskovom ostrovčeku, adoptovanie nových koralov …

Situovaný na výbežku seychelského ostrova Praslin s prístupom hneď na 3 očarujúce piesočnaté pláže, ktoré poskytujú útočisko pre korytnačky (pozorovanie hniezdenia od októbra do februára). Jediné a jedinečné 18 – jamkové golfové ihrisko na Seychelách spĺňajúce kritéria aj náročnejších hráčov. Ubytovanie ponúka v priestranných suitách a vilách zariadených v jemnom africkom štýle.

Unikátny, príjemný, vysoko profesionálny a zároveň šarmantný s pokojnou atmosférou – prvotriedny hotel so srdcom a dušou, s excelentnou polohou v rámci ostrova Maurícius, priamo na pláži a v prírodnom morskom parku. Nádherné ubytovanie s tradičnými slamenými strechami. Jedinečné reštaurácie ponúkajúce autentickú kreolskú a medzinárodnú kuchyňu. Množstvo aktivít špeciálne navrhnutých na uvoľnenie mysle a pohladenie duše.

Prinášame Vám cestovateľské blogy o Ayurvede, Paname, Proseccu a ďalších.