Dovolenky pre ženy
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

Celoročne pre Vás pripravujeme v slovenských wellnessových zariadeniach tématické pobyty (športové, kozmetické, s vizážistkou, liečebné, rozlúčky so slobodou, a pod.)

Inšpirujte sa – vieme Vám zabezpečiť ešte oveľa viac

Dámy, prišiel čas objavovania Thajska – perfektnej zmesi bohatej kultúry, kulinárskych dobrôt, relaxačných aktivít a oddychu na tropických ostrovoch.

Aktívny výlet určený (nielen) pre ženy, ktoré si chcú oddýchnuť, spraviť niečo pre svoje zdravie a veľa zažiť. Denné cvičenie v bazéne, masáže a individuálne konzultácie s fyzioterapeutom, bicykle, kúpanie v mori, k tomu dobré jedlo, víno, krásne prostredie.

Ayurvédsky jogový detoxikačný program s 5000 rokov starou liečebnou komplexnou liečebnou metódou je starostlivo zostavený pre očistu tela, duše aj mysle. Vedú ho profesionálni indickí lekári a maséri.

Jazero Hévíz je najväčším biologicky aktívnym prírodným jazerom s liečivou termálnou vodou na svete. Má rozlohu 4,4 ha, hlboké je 38m a je obklopené 50 ha lesom. Voda dosahuje v lete teplotu 33-35°C, v zime 26-28°C.  Využíva sa najmä liečenie chorôb pohybového aparátu.