Dámska jazda do Dubaja a Abu Dhabi
23.-29.sep. 2026
Ponúkame Vám program pre veselú skupinu duchom mladých (nielen) žien v Dubaji, zameraný na pohodlie, kultúru, zážitky, nákupy a relax. Pozrieme si aj ďalší emirát – Abu Dhabi.

Program:
1.deň:
Odlet z Viedne na obed, večerný prílet do Abu Dhabi, transfer z letiska do Dubaja. Ubytovanie v luxusnom 4* hoteli s bazénom Rose Rayhaan by Rotana.
https://www.rotana.com/rayhaanhotelandresorts/unitedarabemirates/dubai/roserayhaanbyrotana
2.deň:
Burj Khalifa & Dubai Mall, spievajúca Fontána a vodná show.
Výstup na Burj Khalifa (fakultatívny výlet) – Najvyšší mrakodrap na svete (828m). Na 124. poschodí je vyhliadka, odkiaľ máte Dubaj ako na dlani. Je z nej tiež krásny výhľad na jazero s fontánou, veľkým zážitkom je vidieť tancujúcu fontánu práve z tejto plošiny. Alebo si môžete priplatiť a ísť až na 148. poschodie, kde sa nachádza najvyššie položená vonkajšia vyhliadka na svete. Následne môžete absolvovať zážitkovú jazdu špeciálnym výťahom s projekciou na 125. poschodie.
Dubai Mall – najväčšie nákupné centrum na svete, z ktorého sa aj vychádza na vyhliadku v Burj Khalifa. V nákupnom centre si môžete pozrieť obrovské akvárium zvonka zdarma, alebo ísť do platených vnútorných priestorov, kde je tunel pod vodou. Je tu tiež známy vodopád so sochami mužov skákajúcich do vody, ktorí znázorňujú tradičných lovcov perál. A neskutočné nákupné možnosti.
Spievajúca fontána – najväčšia tancujúca fontána na svete je na umelo vybudovanom jazere. Show trvá asi 5 minút. Tancuje od 18tej každú pol hodinu až do 23:00 hod a dve show bývajú aj o 13tej a 13:30.
3.deň:
Transfer hotelovým shuttle busom na pláž. Relax pri mori.
4.deň:
Púštne dobrodružstvo. Popoludní Desert Safari – klimatizované 4×4, zastávky na fotky, sokoliari, beduínsky tábor. Tradičná večera (bufet), tanečné vystúpenia (tanoura, brušný tanec), fotka na ťave, henna tetovanie, vodná fajka.
5.deň:
Transfer hotelovým shuttle busom na pláž. Relax pri mori.
Marina Walk a večerná plavba Dhow Cruise s večerou a tradičnou hudbou a tancom.
6.deň:
O 12.00 transfer do Abu Dhabi.
Prehliadka mesta- uvidíme Qasr Al Watan – Prezidentský palác – monumentálny palác, ktorý ukazuje bohatstvo, moc a kultúru Spojených arabských emirátov. Interiér zdobia obrovské sály, zlaté detaily.
Ďalej, Sheikh Zayed Grand Mosque – Jedna z najväčších a najkrajších mešít na svete, postavená z bieleho mramoru. Vo vnútri sa nachádza najväčší ručne tkaný koberec a impozantné lustre zdobené kryštálmi Swarovski. Mešita je otvorená všetkým náboženstvám a symbolizuje toleranciu a mier.
Zastavíme sa v Abu Dhabi Corniche & Marina Mall – Moderná prímorská promenáda s parkami, plážami a výhľadom na panorámu mrakodrapov. Marina Mall ponúka reštaurácie, kaviarne a krásne výhľady na mesto a Perzský záliv.
7.deň:
Nočný odlet, prílet do Viedne ráno.
CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
950 € / os.
Termín: 23.-29.sep. 2026
Cena zahŕňa:
- letenku VIE- Abu Dhabi -VIE, všetky poplatky, 23 kg čekovaná batožina
- ubytovanie s raňajkami v 4* luxusnom hoteli blízko metra
- spoločný transfer z letiska do Dubaja a späť
- púštne safari s dopravou z/do hotela, večerou a programom
- panoramatická plavba loďou s dopravou z/do hotela, večerou a programom
- hotelový autobus na pláž
- sprievodca
- prehliadka Abu Dhabi so vstupom do Paláca a Mešity
- poistenie CK proti úpadku.
Cena nezahŕňa:
- cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu- 45,50€
- doprava z Bratislavy na letisko vo Viedni a späť – pre záujemcov zabezpečíme
- doplatok za 1-posteľovú izbu – 240€
- cestovná karta na metro – cca 20€
Možné vstupy:
- Burj Kalifa:
- level 124+125 – 179AED
- level 124,124+148 – 399 AED
- level 52 so vstupom na sklený chodník a šmykľavkou – 80 AED
- Akvárium v Dubai Mall- 199 AED
Ceny vstupov sú orientačné, v čase nákupu sa môžu líšiť. Aktuálny kurz 100 AED = 25 Eur.













