Meno alebo priezvisko

  Email

  Vaša správa

  Chcela by som sa Vám poďakovať, že ste mi umožnila zúčastniť sa leteckého zájazdu na Sardíniu. Veľmi sa mi to páčilo.
  Dana M.
  Sardínia,
  Dobrý večer, dnes som došla do Košíc z Malagy živá zdravá plná zážitkov. Chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať za perfektnú dovolenku organizáciu z vašej strany rychlost flexibilitu taktiez aj zo strany miestnych sprievodcov a to sprevadzanie a vyklad historie. Navštívila som krásne krajiny mestá a stihla som aj pláž a "šopingy". Určite si znova vyberiem nejaký zájazd u vás. Ďakujem pekne ešte raz.
  Renáta N.
  Andalúzia - poznávací zájazd
  Chcem sa Vám poďakovať za prekrásny výlet,ktorý ste pre nás pripravili. Program bol fantastický!!!Videli sme toho za 5 dní veľmi veľa.Z Álp sme si odniesli nádherné nezabudnuteľné zážitky. Ubytovanie bolo veľmi pekné,všetko čisté,denne upratované. Strava výborná,vkusne podávaná. Majiteľ milý,ochotný nám vo všetkom vyhovieť,personál tiež. Počas celého výletu sme mali ideálne počasie, modrú oblohu,slnko a aj teplo. Veľká vďaka patrí sprievodcovi pánovi Dušanovi Fialovi,ktorý nám všetko vybavil,ochotne splnil naše požiadavky,vždy bol milý,usmiaty a zabával nás po celý čas svojou nevyčerpateľnou studnicou vtipov. Vďaka patrí aj nášmu vodičovi,ktorý nás bezpečne doviezol do každého cieľa aj vo vysokých polohách. Ešte raz veľká vďaka!
  Katarína T., Jaroslav Č.
  Rakúske Alpy - poznávací zájazd
  Chcem sa Vám poďakovať za našu partiu - rod. Š., N., B. a mňa, za krásny zájazd do Álp. Boli sme veľmi spokojní aj s vedúcim zájazdu Dušanom ako aj so šoférom Vladom. Nechcela som na zájazd ísť, nakoľko v máji som mala operáciu. Prehovorili ma priatelia, že možno sme spolu na výlete posledný krát, vzhľadom k ich veku. Neľutujem že som išla, úplne som sa prebrala k životu a nasledujúci operáciu zvládnem určite lepšie ako tú prvú.
  Zájazd - Alpy seniori
  rod. Š., N., B.
  Rakúske Alpy - poznávací zájazd
  Zájazd - Alpy seniori
  Pobyt v Thajsku sme so sestrou úspešne absolvovali, bez nejakých väčších problémov sme sa aj vrátili na Slovensko. Iba v Bangkoku na ceste domov nás rozhlasom vyzývali k dostaveniu na na gate, pre ich nedostatočné overenie pasov, ak sme to dobre pochopili. Pobyt bol veľmi príjemný ( aj pršalo, ale len sem-tam ) bolo veľmi teplo a dusno . Dokonca sme zvládli aj výlet na pevninu a vozili sa na slonoch. Bolo tam veľmi veľa Rusov, našli sme si tour s ruským sprievodcom a tak, sme si trúfli ísť na celodenný výlet na pevninu za atrakciami. Aj so sestrou veľmi pekne ďakujeme za príjemnú dovolenku, hotel bol super aj služby čo poskytovali.
  Helena K.
  Thajsko- Phuket
  unnamed
  Dobrý deň, vrátili sme sa z dovolenky plní dojmov a zážitkov. Dokúpili sme ešte dva zájazdy, takže sme oproti pôvodnej verzii mali navyše Maroko , neboli sme síce v Seville, ale čo sme videli, bolo postačujúce na utvorenie si obrazu o maurskej kultúre a južného Španielska. Počasie síce neprialo plážovým fanúšikom, svietilo slnko spod mrakov, bolo veľmi chladno a fúkal vietor, ale na výlety bolo primerane. Hotel vynovený, kvalitné služby, veľmi chutná strava. My sme mali síce all inclus., ale vďaka výletom sme toho veľa nevyužili J.Posledné dva dni sme si to vynahradili. Je to hotel familiárneho typu, určený rodinám s deťmi, ktoré ozaj boli nesmierne živé J,najmä domáce famílie- „lietali“, vrieskali, rozlievali a jazdili výťahmi ako chceli, čo aj anglicky hovoriacim turistom prekážalo. Preferujeme skôr hotely bez detí (pokiaľ nejdeme spolu s našimi deťmi J). Pred hotelom bola pláž veľmi pekná a spolu s morom vytvárala prekrásny dojem z dovolenky. Škoda, že ležadlá boli spoplatnené, čo by som uvítala mať v cene v rámci pobytu. Ostatní účastníci bývali na druhom konci, v centre promenády a viac-menej spolu (iná cestovka).Malo to svoje výhody, nielen finančné(oni mali iba raňajky platené a stravovali sa v miestnych reštauráciách, my sme mali all, avšak na výlet sme išli skoro ráno pred raňajkami a prichádzali sme neskoro, po večeri, takže sme sa aj tak stravovali spolu s nimi v danom výletnom meste. Na zájazdy sme chodili spoločne. Ale vzhľadom na to, že sme cestovali, mi to neprekážalo. Sme sa poučili a nabudúce si asi nevyberieme allinclv. Sprievodcovia na výletoch ok., boli príjemní a ústretoví, posledný deň nás zaviezol Rado autom na letisko, pretože nastal problém s autobusom pri odvoze. Dozvedeli sme sa to od ostatných na letisku. Ale keďže to pán sprievodca vyriešil takto, boli sme ok.
  Lubica Ch.
  Poznávacia Andalúzia
  Vyjadrujem vďaku za organizovanie úžasného zájazdu Rakúske Alpy 10-14.sept.2018. Z našej skupiny sme sa zúčastnili viacerí vyššie uvedeného zájazdu. Videli a prešli sme si krásne miesta, pán vedúci Fiala bol výborný.
  Olga W.
  Rakúske Alpy
  Boli sme velmi spokojne, vsetko bolo ok, ziadne vyhrady. Aj vedenie hotela bolo velmi profesionalne. jedlo bolo kvalitne a chutne a mali k dispozicii vzdy aj velmi dobry bufetovy stol. Takze urcite sme boli spokojne, dovolenka vysla naozaj vyborne, skoda ze uz sme aj zabudli ze sme niekde boli. Este raz dakujem za Vasu pomoc.
  Dominika S.
  Cyprus, Grecian Bay Hotel
  Ďakujem Vám za vybavenie pobytu v kúpeľoch Dudince. Pobyt bol pre nás výborný relax. S ubytovaním a stravovaním sme boli spokojní a v súčasnosti cítime ,že aj liečebné procedúry boli účinné. Denne sme využívali relaxačný bazén, ako aj kondičné cvičenia.Pobyt v kúpeľoch Dudince splnil naše predstavy a očakávania k plnej spokojnosti. Srdečne Vás pozdravujeme
  Milan Ch. Helena Ch.
  Kúpeľný pobyt Dudince
  dovolenka na Cypre bola fantastická , bola som s dcérou, aj jej sa páčilo, to čo som videla mi nikto nevezme , ľudia super srdeční , milí , vďaka za ponuku. MALI SME SUPER SPRIEVODKYŇU .Volal aj váš syn - máte to super zorganizované - naozaj milé. Dostala som ponuku od vás do Španielska - rozmýšľame , ešte uvidíme , dáme vedieť.
  Gabriela B.
  Cyprus
  Ďakujeme za skvelý zájazd, bolo úplne super, program, partia, jedlo, more...hneď by sme išli zas. Keď budeš niečo podobné chystať, určite pôjdeme zas. toto bola určite moja najlepšia dovolenka. 🙂
  Alena a spol.
  Dámska jazda do Talianska
  Pekny den prajem, máme sa fantasticky, u nás vsetko ok, nálada graduje. Výlety boli úžasné, posielam fotku vyletnikov, uz sme pri bazéne. Dakujeme za krásnu dovolenku.
  Ch....vci a partia
  Malorka, h. Illusion Calma, seniorský zájazd
  Iste už viete, že v utorok sme šťastlivo prileteli domov. Chcem vám poďakovať za veľmi vydarený týždeň na Mallorce. Úplne všetko „klaplo“ – počasie, voda, ubytovanie, strava. Zatiaľ ,keď som bola s vami, som mala šťastie a verím, že to bude aj naďalej. Prajem vám, nech sa vám darí aj naďalej organizovať iba takéto vydarené zájazdy. Ešte raz vďaka a prajem pekné leto. S pozdravom A. H. PS: v prílohe posielam foto z výletu do Palmy.
  Malorka, seniorský zájazd
  Tak chcem Vám podať info o dovolenke, naozaj to bol raj, z ktorého sa aj veľmi ťažko odchádzalo. Ale podstatné je, že všetko naozaj bolo výborné, vrátane odvozu z BA do Viedne, tam sme v pohode počkali na vybavenie sa, všetko prebehlo hladko. Jediný maličký problém bol v Male, kde sme v podstate nevedeli, kam patríme, lebo nás nemali v počítači, respektíve mali nás pod iným číslom letu a tak som už myslela na Vás, ako sa budem musieť s Vami spojiť a poriešiť tom ale nakoniec to nejako spravili a nalodili nás aj na to vodné lietadielko. Pri ceste späť som už bola milo prekvapené, lebo nás už kontaktoval v Male na letisku pán, ktorý nám o odlete aj postupe dal info. Z Viedne do Dubaja sme mali aj Slovenku letušku, všetko bolo fajn. Veľmi ste ma prekvapili, že od ste dali do objednávky zájazdu info o mojich narodkách...? Lebo v podstate som to dostala ako darček k jubileu....a bola som totálne v šoku, keď mi v reštike pripravili stôl a blahoželali mi...to bol šok... dcéra na mieste vybavila ešte aj že som dostala tortu, takže to bol ďaľší šok....plus prekvapko v izbe na posteli narodeninové prianie, no to bolo niečo úžasné. Takže týmto sa Vám chcem poďakovať, že som to mohla zažiť. Nádhera. Cesta späť úplne v pohode, načas, pán šofér veľmi ochotný a zodpovedný. Tak prebudili sme sa dnes do reality, no verím, že spomienky a energia získané na tejto dovolenke mi dlho vydržia. Veľmi pekne Vám ďakujem za vybavenie a zorganizovanie všetkých formalít a prajem Vám ešte pekný zvyšok leta a veľa úspechov vo Vašej ďalšej práci. Ak ešte niekedy budem mať príležitosť na "raj", jasné, že Vás budem rada kontaktovať, a určite Vás aj doporučím ďalej.
  Maledivy
  Prvý hotel na St, Marten - Sonesta Maho Beach. Vcelku v pohode, slušný servis, slušná strava, len keby tam bolo viac ľudí, bude asi problém s čakaním na miesto v reštike s bufetom - na večeru myslím. My sme to zažili jeden krát - fronta ako na pomaranče pred Vianocami v ČSSR. Evidentne hotel ťaží z blízkosti známej Maho Beach (6 min pešo). Ale ináč v pohode. Bazén a prístup k pláži, dostatok lehátok a barov. V baroch aj značkové liehoviny a slušné víno - nie z krabíc ako v Turecku Druhý hotel - RIU vo Francúzskej časti. No veeľmi super, môžem len z celého srdca odporúčať. Izba, ktorú sme mali - ty vieš jej kategóriu - no super. Fakt. A RIU štandard, na izbe voľný chlast - flaška značkového ginu (Beefeater), Rumu (Havana club), Whisky (Johny Walker) a Vodky (Stolichnaia). Ale aj ináč fajn :-). A super atrakcia... Okrem nádherného prostredia a nádhernej pláže - pri lehátkach pri bazéne sa voľne pohybujú metrové leguány.. okolo teba, prípadne plávajú pri tebe v bazéne.. no nádhera.
  Karibik, ostrov St. Maarten,
  Dobrý deň, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať, za super dovolenku na Sicílii, hotel Citta del Mare.... skutočne to bol krásny zážitok. Izby s veľkou terasou a výhľadom na more, skvelé jedlo, výborná zábava, pekné výlety. A v tomto momente mi vôbec nevadí, že mám 55+ a určite sa ešte niekde vyberiem.
  Alena B.
  Sicília, hotel Citta del Mare , jún
  Dear Ivica, now some days have passed after the end of EMAG in Slovakia and I want to say you a great THANK YOU for invitating us and your good organization!!!!!!! I will keep good rememberings from your group and hope I will see you again.
  Soeren
  EMAG Bratislava, 370 participants
  Chcela by som sa poďakovať za vynikajúcu dovolenku, ktorú sme absolvovali s Vašou cestovnou kanceláriou na Malorke, Magaluf v máji. Všetko bolo pripravené do posledného detailu a pre každú vekovú skupinu, to môžem hodnoverne potvrdiť pretože som tam bola s mojou mamou, takmer 80 ročnou a vnúčikom 1,5 ročným. Transfer z letiska do hotela, ani nie pol hodinu, ubytovanie v hoteli Sol Antillas zodpovedalo **** hotelu. Strava vynikajúca, všetkého čo len hrdlo ráči. Pre poznania chtivých bol pripravený každý deň iný fakultatívny výlet. Tí lenivejší mali k dispozícii v hoteli bazén, vírivku, saunu a fitnes v prípade horšieho počasia. Vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi, k moru cca 20 metrov prípade počasia lepšieho. Nie som typ čo by preferoval dovolenku pri mori, ale ak sa znova rozhodnem že k moru s mojím malým vnukom pocestujem znovu, tak určite do tohto istého hotela a znova využijem vaše služby.
  Mallorca
  Ďakujem za krásny pobyt a zážitky zo zájazdu do Andalúzie-Fuengirole! Ubytovanie, výlety a služby na výbornej úrovni. Strava plná penzia nemala chybu, množstvo ovocia, zeleniny, a vínko po každom jedle! Môžem odporučiť každému výlet do Granady s prehliadkou Alhambry, navštíviť Gibraltár bol pre mňa veľký zážitkom, ako aj prehliadka MARBELLE, s prekrásnym námestím starého mesta aj nového námestia so sochami veľkého Salvadore Dali. Jediná moja pripomienka je, že bazény hotela vzhľadom na chladné more mohli byť skôr otvorené. ..."a čo tak dať si" októbrovú Malorku?
  Andalúzia opice
  S vďakou Magda
  Andalúzia seniorský pobyt
  Dobrý deň, navštívila som Andalúziu-seniorsky pobyt Benalmadenu. V cene bol výlet do Marbelly, navštívili sme prehliadku mesta. Ubytovanie a strava bola dobrá, ovocia a zeleniny bolo dostatok a pestré. Škoda len, že sa nám to skrátilo o jeden deň, odlet je v skorých ranných hodinách. Inak bola pohoda. Prajem Vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami, vaša klientka
  Mária P.
  Andalúzia - seniorsky pobyt Benalmadena
  Pobyt, strava, hotel, personál bol na výbornú. Slovenská delegátka, ktorá nás sprevádzala do hlavného mesta bola na vysokej úrovni, vďaka. S pozdravom účastníčky
  F., U.
  Mallorca, Seniorský pobyt, jar
  Chcela by som sa Vašej cestovnej kancelárii poďakovať za nádhernú dovolenku na Malorke .Boli sme ubytovaní v hoteli Sol Antillas, všetko bolo perfektné, ubytovanie, strava od výmyslu sveta a výborná, personál príjemný, páčili sa nám akcie pre deti, aj pre dospelých. Výlet, ktorý bol v cene zájazdu bol veľmi zaujímavý. Doprava miestnym autobusom z hotela do mesta Palma de Malorka bola jednoduchá a bolo príjemné potúlať sa po peknom meste. Pre športovcov boli k dispozícii požičovne bicyklov. Veľmi sa mi páči myšlienka projektu 55+ aj s doprovodom mladých, bolo to fajn že môžu takto byť rodiny spolu na dovolenke a ešte aj za slušnú cenu. Osobitne chcem poďakovať p. Kianičkovej za jej vysoko profesionálny a obetavý prístup.
  Pani P.,
  Senior pobyt Malorka, jar
  Krásne prostredie, krásna krajina a veľa pekných miest. Všetko to bolo sprevádzane pekným, teplým počasím. Jedlo bolo výborné, dostatočné množstvo zeleniny. Zaujímavé bolo pozorovať opice z bezprostrednej blízkosti na Gibraltári. Len taká maličkosť ma trochu rozladila. Práve vo voľnom dni, v pondelok boli zároveň zatvorené múzeum Picassa v Malage a aj krytý bazén. Inak fajn!!! Prajem Vám pri zabezpečovaní pekných a zaujímavých zájazdov veľa úspechov, veľa spokojných zákazníkov.
  Pani Irena
  Senior pobyt Andalúzia,
  Chceme sa Vám srdečne poďakovať jednak za trpezlivosť pri vybavovaní našej dovolenky- poznávacípobytový zájazd Andalúzia, ale najmä za dobre organizačne zabezpečený priebeh celého pobytu. Zvlášť chcem vyzdvihnúť dobre pripravenú poznávaciu časť, dobre podávané informácie z navštívených pamiatok, ako aj všeobecné informácie o Španielsku naším vedúcim skupiny.
  Andalúzia - tanec
  Andalúzia, poznávací pobytový zájazd
  Dobrý deň prajem, najskôr Vám chcem úprimne poďakovať za nádhernú dovolenku, všetko bolo absolútne dokonale zorganizované, ešte raz ďakujeme za Váš prístup a pomoc. Senior pobyt, máj
  Malorka
  Chcel by som sa Vám poďakovať za dobrý servis, hlavne za transfer z Viedne. Všetko dopadlo dobre, na Kréte bolo výborné počasie, teplučko, okolo 28 stupňov cez deň, v noci trocha chladnejšie. Ešte raz vďaka.
  Jozef M., máj
  Kréta
  Dobrý deň, prijmite po mojom návrate z Dominicany moje pozdravenie. Hotel Bahia Principe Punta Cana – skvelý, animácie popoludní pri bazénoch každé odpoludnie, vydarené, veselé, po večeri vždy vo veľkom amfiku rôzne predstavenia slušnej úrovne, izby veľmi priestranné, denné upratovanie, strava skvelá, kvalitné alkoholy tiekli /s odpustením/ potokom, hotel ako veľká tropická záhrada, stála obmena tropických rastlín, hotel sám o sebe, systém cca 50 budov max. tri podlažia a 4 izby, pláž – len a len biely piesok, bez kamienkov. Personál hotela, bez výnimky – samá slušnosť, úprimný úsmev, nehraný, často si pri obsluhe potichučky pospevujú. Požičali sme si auto na výlet do hlavného mesta a po Dominice. Z Punta Cana ide autostráda do hlav. mesta S. Domingo po 200 km, cesta trvala 2,5 hodiny, je miestami vo výstavbe ale išlo to. V hl. meste je zopár starých pamiatok, pešia ulička, národný pamätník a pod. Jazdi sa vpravo. Regionálne cesty sú žiaľ v zlom technickom stave, značkovanie mizerne až žiadne. Proste cestná sieť sa stavia ale chce to zopár rokov ešte. Proste je to dobrá dovolenka, kto si chce oddýchnuť od mrazu Of the Middle Europe. Je mi cťou Vám ešte raz poďakovať, vrátili sme sa pookriati na tele a menovite na duchu.
  JUDr. I.B.
  Hotel Bahia Principe Punta Cana
  Seniorský pobyt: ďakujem za Andalúziu, bolo SUPER. Počítali sme s chladným morom - 17 stup., a tak sme plávali vo vnútornom bazéne, kde bola slaná voda 29 stupňová. A chceli sme najmä poznávať. V cene bol výlet do Marbelly, dokúpili sme si Malagu, Gibraltár a Córdobu, sami sme sa vybrali do Benalmadeny - vedľa Fuengiroly, ale mali sme kde chodiť celý deň. Len škoda, že výlet do Granady sa križoval s Córdobou. Andalúzia je nádherná, prekrásna, je čo obdivovať už len keď ide našinec po ulici. Parky, záhrady, exotické rastlinstvo, kvety, kostoly, hrady, zámky, delfinárium, historické časti miest atď. Ubytovanie a strava dobré, aj ovocia a zeleniny bol dostatok a pestré.
  Seniórsky pobyt - Andalúzia
  Thank you for organising for me all flights to Uganda, where I was a part of a charity mission. I enjoyed it very much. When I was coming back home, to Kazachstan, the Hotel in Dubai was super. Many thanks for everything!
  Uganda
  Týmto by som sa Vám a Vášmu celému tímu rada poďakovala. V penzióne sme prežili perfektnú Veľkú Noc! Deťom sa penzión nesmierne páčil. Zodpovedal presne našim predstavám. Našli ste miesto, aké sme hľadali, určite sa tam vrátime. Penzión bol úplne prispôsobený deťom a jeho okolie ponúkalo veľké množstvo výletov, od cyklotrás, cez niekoľko zoo-logických záhrad, zámkov, kúpalísk, až po jedinečné prírodné parky. Ďakujeme ešte raz za Vašu pomoc pri hľadaní dovolenky!
  Lucia
  Penzión Bavlnka - Južné Čechy
  Chcem sa poďakovať Vášmu kolektívu za perfektne pripravenú incentívnu akciu pre našich zamestnancov. Program v Barcelone bol pripravený výborne, všetci naň radi spomíname. (incentívna cesta poisťovne)
  Barcelona
  Strávila som 5 skvelých dní v kúpeľoch Sklené Teplice s množstvami procedúr. Priznávam, odchádzalo sa mi veľmi ťažko, s pocitom nenahraditeľnosti vo firme a doma a s obavami, ako sa všetko bezo mňa zrúti. Vďaka Vašim dokonalým informáciám a odporučeniam som sa vrátila absolútne spokojná a zrelaxovaná. Netušila som, aké možnosti naše kúpele poskytujú, ale od rána až do večera som sa stretávala s ochotným personálom a skvelými službami. Neporovnateľne lacnejšími a minimálne rovnako kvalitnými ako v Bratislave (rôzne druhy masáží a relaxačných kúpeľov). Personál pracoval s chuťou a veľmi milým prístupom k nám, zákazníkom. Naozaj, fantastický pobyt. Ledva som si našla čas na návštevu blízkej Banskej Štiavnice. Vďaka, že ste ma prehovorili. Určite si to čoskoro zopakujem spolu s ďalšími známymi, ktorým toto odporúčam.
  Ľudmila
  Kúpele Sklené Teplicea
  We arrived yesterday to Paris after a wonderful trip through Slovakia! Everybody was really happy with your choice of accomodation and restaurants, as well as with the bus driver who was really nice and drove safely the whole way. We were impressed by the quality of the services provided , and we were really happy to discover slovak gastronomy and wines. Many thanks also for your patience during the whole preparation and your adaptability to our frequent requests and changes. You've been really attentive to our comfort and to the quality of our trip, and for that I have to thank you, in the name of the whole group! Slovakia is an extraordinary country, with such beauties to discover, and you've made the trip even better! We will recommend your agency anytime!
  Tour of Slovakia
  Bolo nám super, fakt veľmi pekne ďakujeme, pretože to bolo aj vďaka Vám, ďakujem ešte raz. Fakt bolo super, aj brazílska večera bola super. Len nám tam bolo hrozne krátko, chýbali nám ešte aspoň 2 dni nevadí, aspoň máme dôvod sa tam ešte raz vrátiť :))
  Víkend v Paríži