Pobytovo -poznávací zájazd Egypt
2.-9-máj 2023

Poďte s nami na pobytovo -poznávací zájazd Egypt. Denné teploty vzduchu v máji sú okolo 28°C, more má 23°C. Bývať budeme v obľúbenom 4*hoteli Palm Beach Resort s all inclusive službami.

Sprevádzať nás bude egyptský sprievodca hovoriaci slovensky – budeme ho volať Miško

 

náš sprievodca Miško

Hotel sa nachádza sa v severnej časti Hurghady, 15 km od letiska. Je priamo na piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky na pláži sú zadarmo. V areáli sú 2 bazény, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, niekoľko barov, fitness.

All inclusive zahŕňa : raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, počas dňa rôzne snacky a občerstvenie (sendviče, zmrzlina, káva, čaj, koláče), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 24:00 h.)
Hotel ponúka denné aj večerné animácie, šport a zábava.

Náš pobytovo -poznávací zájazd Egypt zahŕňa výlety so slovensky hovoriacim sprievodcom :

  • SAFARI

Poldňový výlet na džípoch ( džíp je pre cca 6-8 osôb) cez púšť do beduínskej dedinky. Uvidíte ako žijú beduíni vo svojom prirodzenom prostredí, ako chovajú gazely či ťavy ( preveziete sa na ťave?), vyrábajú tradičné výrobky ako korenie či šperky. Ochutnáte ibištekový čaj, beduínske jedlo, potiahnete si z vodnej fajky.

  • PLAVBA LOĎOU SO SKLENENÝM DNOM

Obdivujte úchvatný podmorský život Červeného mora z lode s preskleným dnom. Je to zážitok na celý život.

  • Výlet do starej časti Hurghady  (El Dahar)

tu navštívite trh a skúsite egyptské národné jedlo (Falafel). Prehliadka mešity zvonku, kostola, nového prístavu. Návšteva tradičného bazáru, kde kúpite možné aj nemožné. Musíte sa ale zjednávať.

 

www.alamy.com

Cena 890€ zahŕňa:

● letenka Viedeň-Hurghada a späť s podpalubnou a príručnou batožinou ● všetky poplatky a taxy ● transfer letisko-hotel a späť ● ubytovanie v 2-lôžkyvých izbách ● all nclusive servis ● slovensky hovoriaci sprievodca ● 3 výlety. Poistenie CK proti úpadku.

Nezahŕňa : ďalšie výlety a služby, cestovné poistenie, príplatok za 1-posteľovú izbu

 

Safari výlet