Sieť 5* rezortov - Symbol luxusu a maximálneho komfortu

Vychutnajte si oddych v luxusných plážových rezortoch Santhiya s exotickými vilami výhľadmi na more a exkluzívnou thajskou kuchyňou…a za skvelé ceny!

Santhiya Koh Yai Resort & Spa

(ostrov 20min.plavby od Phuketu, tiché prostredie, najdlhšia pláž na ostrove)

Eco-luxusný rezort splní očakávania aj tých najnáročnejších. Vďaka svojej polohe na útese ponúka nádherný panoramatický výhľad na more. Ubytovaní v pool vilách s bazénom s morskou vodou sa budete cítiť ako na súkromnej pláži. Využiť môžete aj pôžitkárske kúpele s radom rozmaznávajúcich procedúr a vychutnať si to najlepšie z thajskej aj svetovej kuchyne v jednej zo 7 prvotriednych reštaurácií.

Santhiya Koh Phangan Resort & Spa


Koh Phangan

(ostrov 30min.plavby od Koh Samui)

Oddýchnite si v rezorte, ktorý stelesňuje skutočný význam prírodnej krásy. Niekoľko rokov po sebe je ocenený ako najlepší rezort s vilami s bazénom. Nachádza sa uprostred nádhernej tropickej krajiny – svieže tropické lesy, krištáľovo čistá zátoka či súkromná pláž vytvárajú dokonalé prostredie na vychutnanie zážitku zo skvelých jedál, vodopádov pri bazéne, či luxusných masážnych procedúr v Ayurvana Spa.

Santhiya Phuket Natai Resort & Spa

Santhiya Phuket

(20 minút cesty od medzinárodného letiska Phuket)

Tu sa spája bohaté kultúrne dedičstvo Thajska s prírodnými krásami. Nedotknutá pláž, jedno z doteraz neobjavených tropických tajomstiev Thajska, sa tiahne pozdĺž západného pobrežia pevniny v luxusnej štvrti, ktorá zahŕňa len niekoľko exkluzívnych plážových rezidencií a rezortov. Natai Resort & Spa ponúka reštaurácie, bary, pavilóny plážových masáží, vrátane súkromného bazéna v každej izbe…

Santhiya Tree Koh Chang Resort & Spa

(40 min. od letiska Trat)

Rezort Santhiya Tree Koh Chang pozýva hostí, aby si oddýchli a naladili sa na prírodu. Rezort je situovaný pozdĺž pláže Klong Prao – veľkolepého úseku pobrežia s pieskovým kobercom na pobreží.

 Všetky vily sú zasadené do tropických záhrad a sú zariadené ručne vyrobeným dreveným teakovým nábytkom, s krásnymi kúpeľňami a priestrannými terasami v štýle návratu k prírode…

Zaujímajú Vás ďalšie informácie? Nech sa páči – kontaktujte nás, pomôžeme Vám zorganizovať Váš dokonalý zájazd do Thajska aj na základe našich osobných skúseností.