Delfino Beach**** - Sicília
8.-15.jún a 8.-15.sep. 2023

Hotel Delfino Beach sa nachádza 4km od mestečka Marsala na Capo Boeo, jednej z najkrajších pláží na západnej Sicílii. Toto je presne ten kút raja, ideálne miesto pre všetkých, ktorí si chcú nielen oddychnuť, ale aj veľa zažiť.

Z letiska do hotela si spravíme prehliadku oblasti – pôjdeme po Via del Sale – 30 km dlhej Soľnej ceste. Sú tu soľné polia, nádrže, v ktorých sa získava nerafinovaná kuchynská soľ tradičným spôsobom, odparovaním morskej vody. Oslnivo biele hromady soli, ktoré pri západe slnka chytajú ružovkastý nádych, spoločne s niekoľkými veternými mlynmi sa stali ikonou zóny. Presvedčia nás o tom, že tu viac, ako kdekoľvek inde platí, že soľ je nad zlato

Pôjdeme cez mesto Marsala. Marsala je domovom vína, ktorého výroba tu siaha až do 18. st. V roku 1798 po bitke na Nile si admirál Nelson objednal obrovské množstvo tohoto moku a nechal tu zriadiť mnoho významných pivníc. V jednej z nich dnes sídli Archeologické múzeum s expozíciou významných fénických artefaktov. Krátka prechádzka mestom.

Hotel Delfino Beach hosťom ponúka bazén, súkromnú pláž ( 300-500 m od izby) so slnečníkmi a ležadlami pri bazéne aj na pláži (v cene), tenisové kurty, pingpongový stôl a animačný program. Na pláži nájdete tiež reštauráciu a snack bar. Hlavná reštaurácia je umiestnená v hoteli.

Hotel Delfino Beach ****

Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, TV, mini bar, klimatizáciu, vlastný vchod, výhľad na bazén alebo záhradu.

(Naše izby sú pod č. 3-7)

V rezorte sa konajú celodenné animačné programy, 1x za týždeň „sicílsky večierok“ s typickými jedlami a folklórom

Letové časy tam: 6:05-8:10
Letové časy späť: 8:35-10:35

Odlet/prílet Bratislava

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU:
799

Termín: 8.-15.jún a 8.-15.sep. 2023 

Cena  zahŕňa:

Letenka Bratislava-Trapani a späť, všetky poplatky, 20 kg batožina do podpalubia, výlet Marsala, ubytovanie v 2-posteľ.izbe, polpenzia bufetovou formou, k večeri voda/víno, lehátka a slnečníky, animácie a programy, welcome drink, slovenský sprievodca, poistenie CK proti úpadku.

Cena nezahŕňa:

Cestovné poistenie, ubytovanie v 1-posteľ.izbe (+210€/pobyt) , obedy vrátane nápojov (+70€/pobyt)