Odborné a motivačné cesty

Druhé najväčšie mesto Galície si kedysi vybral Caesar ako prístupový bod k obchodníkom na pobreží severného Španielska a Francúzska. Nachádza sa tu jediný dodnes funkčný maják na svete z rímskych dôb Torre de Hércules (UNESCO). Kdekoľvek v La Coruñe ste, nikdy nie ste ďaleko od pobrežia, ktoré má dĺžku až 9 km a jazdia popri ňom pobrežné električky. A miestne tapas z morských rýb a plodov sú vraj najlepšie na svete.

Côte d’Azur, Francúzska riviéra je najznámejšou rekreačnou lokalitou Francúzska, známa okúzľujúcou prírodou Provensálska, vynikajúcou kuchyňou, množstvom historických pamiatok, atraktívnymi letoviskami s pestrým spoločenský ruchom.

Mesto moreplavcov, leží na západe Portugalska v blízkosti Atlantického oceánu na siedmych pahorkoch. Rôznorodosť kultúr, uvoľnená atmosféra, historická architektúra vytvorili európske mesto s vplyvmi Afriky a Latinskej Ameriky.

Mesto širokých promenád, štýlových obchodov, vynikajúcich reštaurácií, hotelov. S múzeami a galériami pre najnáročnejších návštevníkov, ako aj pre tých, čo si radi vychutnajú aktívny nočný život.

Známa nielen pre svoju klímu, pláže a prírodné scenérie a výbornú gastronómiu. Obľúbená dovolenková destinácie pre hviezdy ako Paris Hilton, Jim Carrey, Bill Gates, Brad Pitt, a iní.

„Keby svet pozostával len z jedného štátu, tak by bol Istanbul jeho hlavným mestom.“ -Napoleon Bonaparte. Spoznajme mesto 2 kontinentov, jeho históriu a súčasnosť.

Amsterdam patrí medzi najkrajšie mestá Európy. Je multikultúrne a zároveň plné tradícií. Je nezvyčajné  i svojou architektúrou, vďaka výstavbe kanálov v 17. storočí sa často označujú ako „Benátky severu“.

Baskicko je najprosperujúcejší región celého Španielska, s najdivokejším počasím, s úžasnou kuchyňou, skladajúcou sa prevažne z morských plodov a skvelého červeného vína. Baskovia sú jeden z najstarších národov v Európe a ich unikátny jazyk je najstarším európskym jazykom.