Dovolenky pre seniorov

Dovolenky pre seniorov

Ak patríte k milovníkom pokojného, teplého (24°C) mora, jesenný zájazd na Maltu bude pre vás to pravé miesto na oddych.

termín:  12.-19.október 2020
konečná cena 490 € !

Mallorca je rajom pre milovníkov pláží – pokojných pobreží s bielym pieskom a krištáľovo modrou vodou. Či už cestujete s rodinou, priateľmi alebo milovanou osobou, čaká na vás čaká dokonalé prostredie a oddych, ktorý si zaslúžite.

termín: 
29. september – 6. október 2020

V prekrásnom prostredí národného parku Vysoké Taury v obklopení majestátnych Álp v kľudnej dedinke Mallnitz v nadmorskej výške 1200 m sa nachádza náš alpský penzión Eggershof***.

termín:  8. – 12. jún 
7. – 11. september 2020

V krásnom tichom prostredí Košického lesoparku, asi 14km od centra mesta Košice sa nachádza náš 3* hotel. Okrem bohatého vnútorného vybavenia (fínska a infra sauna, vírivka, biliard, šachy, karty, WIFI…) ponúka možnosti vychádzok v hotelovom areáli a aj mimo neho. Okrem bohatých raňajok a večere formou švédskych stolov, budeme mať k dispozícii aj poobedňajší koláčik s kávou.

termín: 14. – 18. september 2020 

Pozývame Vás na krásne pokojné miesto pri priehrade na 4-dňový pobyt.
Penzión bude patriť iba nám. Čaká nás bohatý program – prednáška s lekárom, konzultácie, masáže. Nenáročné prechádzky v okolí, grilovačka, pečené prasiatko, ochutnávka vína. Vedeli ste, že najlepší Modrý Portugal sa rodí vo viniciach lemujúcich doliny Suchej nad Parnou? Inšpiroval sa ním i tunajší rodák František Hečko, autor slávneho románu Červené víno. Veľa sa dozvieme o ďalších významných rodákoch v miestnej pamätnej izbe. Vedeli ste, že sošky OTO, ktoré sa odovzdávajú najlepším slovenským TV hercom a programom vyrába miestny majster? Alebo že tu bol na konci 80. rokov vyšľachtený krížením domácich (žltých) husí s 3 druhmi zahraničných kvalitný druh husí- tzv. suchovská hus? Nazrieme do dvorov miestnych gazdov a uvidíme  . Pozrieme si tiež rázovitú vinársku obec Doľany, kde sa dozvieme viac o európskom unikáte- mestskej veži postavenej na moste, ako aj blízke najstaršie kráľovské mesto – slovenský Malý Rím- Trnavu

termín:  
7.9. – 10.9. 2020