Dovolenky pre seniorov

Dovolenky pre seniorov

Ak patríte k milovníkom pokojného, teplého (24°C) mora, jesenný zájazd na Maltu bude pre vás to pravé miesto na oddych.

termín:  skúsime to opäť v r. 2021

Mallorca je rajom pre milovníkov pláží – pokojných pobreží s bielym pieskom a krištáľovo modrou vodou. Či už cestujete s rodinou, priateľmi alebo milovanou osobou, čaká na vás čaká dokonalé prostredie a oddych, ktorý si zaslúžite.

termín: 
skúsime to opäť v r. 2021

V prekrásnom prostredí národného parku Vysoké Taury v obklopení majestátnych Álp v kľudnej dedinke Mallnitz v nadmorskej výške 1200 m sa nachádza náš alpský penzión Eggershof***.

termín: skúsime to opäť v r. 2021

V krásnom tichom prostredí Košického lesoparku, asi 14km od centra mesta Košice sa nachádza náš 3* hotel. Okrem bohatého vnútorného vybavenia (fínska a infra sauna, vírivka, biliard, šachy, karty, WIFI…) ponúka možnosti vychádzok v hotelovom areáli a aj mimo neho. Okrem bohatých raňajok a večere formou švédskych stolov, budeme mať k dispozícii aj poobedňajší koláčik s kávou.

termín: skúsime to opäť v r. 2021

Pozývame Vás na krásne pokojné miesto pri priehrade na 4-dňový pobyt.
Penzión bude patriť iba nám. Čaká nás bohatý program – prednáška s lekárom, konzultácie, masáže. Nenáročné prechádzky v okolí, grilovačka, pečené prasiatko, ochutnávka vína. Vedeli ste, že najlepší Modrý Portugal sa rodí vo viniciach lemujúcich doliny Suchej nad Parnou? 

termín:  
skúsime to opäť v r. 2021