Dovolenky V.I.P. servis
Cestovná kancelária V.V.I.P. Travel

Obrovský rakúsky kameňolom Sankt Margarethen neďaleko Viedne sa v lete premení na staroveký Egypt. Strmé kamenné steny, pred nimi obrovská hlava sfingy, vysoké grécke kamene plné hieroglyfov a veľkolepá pyramída s magickým chrámom. Bombastické kulisy Verdiho Aidy vytvoria úchvatný a nezabudnuteľný pohľad na najhranejšiu operu sveta.

Na brehu Dunaja v Rakúsku leží mesto Tulln. Malé útulné mestečko je známe rozprávkovými záhradami, či zachovalými architektonickými pamiatkami pochádzajúcim z vrcholného stredoveku a dokonca aj z rímskych čias. Ale vedeli ste, že sa tu koná aj najväčšia európska výstava kvetov?

Pozývame Vás na 2-dňový výlet do poľských miest Zakopane a Krakow.

Rezort Ayursoma je venovaný „vede o živote“ – alebo ayurvéda. Je súčasťou prestížnej skupiny Somatheeram Group, ktorá bola priekopníkom ajurvédskych nemocníc. Je certifikovaná podľa Národnej akreditačnej rady nemocníc a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a kontroly kvality vlády Indie. Získala tiež certifikát výnimočnosti od Európskeho Auditorského Inštitútu Wellness& Spa.

 Autentická, záhadná, vybielená slnkom, pravá južanská, s nádhernými plážami a striebornými olivovými hájmi, výborným jedlom – taká je Apúlia, podpätok talianskej čižmy. Apúlia je pravé a nefalšované Taliansko, z ktorého vyžaruje neskutočná charizma a vy budete mať pocit, akoby ste sa preniesli v čase do iného sveta a úplne zabudnete na každodenné starosti.

Pozývame Vás stráviť 5 nezabudnuteľných dní v magickom kraji úchvatných skalných miest, tajomných zákutí a úžasných výhľadov. Pri našich potulkách očarujúcou prírodou objavíme aj niekoľko hradov a zoznámime sa s remeslami, ktoré majú v tejto oblasti svoju tradíciu

Ostrov ležiaci v Stredozemnom mori je tretím najväčším ostrovom. Cyprus ponúka rozmanitú históriu a prírodné krásy. My navštívime južnú, grécku časť, kde budeme ubytovaní v hoteli priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora letoviska Coral Bay.

Andalúzia – to sú nielen široké piesočnaté pláže, príjemne osviežujúce vlny mora, ale aj úžasné historické pamiatky, očarujúce biele dedinky na úbočí hôr, malebné prístavy, maurské hrady.. Zažijeme stretnutie rôznych kultúr, ktoré tu zanechali svoje stopy – či už na typickej andalúzskej architektúre a umení, tak i v miestnej chutnej kuchyni.

Andalúzia – to sú široké piesočnaté pláže, príjemne osviežujúce vlny mora.
Pobrežie sa volá Costa del Sol – Pobrežie Slnka. Slnko tu svieti vyše 300 dní v roku. Poďte si užiť nákazlivú radostnú a vášnivú atmosféru flamenca, dobrého vína, olív, gazpacha a slnka.

Pozývame vás do oblasti, kde nás čaká chránená prírodná oblasť s viac ako 3000 hodinami slnka ročne, do domova mandarínok, ktoré sa tu pestujú na ploche 20 000 ha. Hovoríme o delte rieky Neretva, ktorá sa okrem bohatého sortimentu rastlín pýši aj 310 druhmi vtákov a 150 druhmi rýb. Zažite krásny jesenný týždeň na Makarskej riviére, v 5* hoteli s polpenziou a okrem plavby za mandarínkami objavíte kúzlo starobylých miest ako Dubrovnik, Split, či orientálny Mostar.

 Iba 30 km (cca 60 min.) od Trivandrumu, hlavného mesta Kéraly, na ostrove neopísateľnej krásy, leží Poovar Island Resort, obklopený kokosovými palmami, nekonečnou zlatou plážou a bujnou vegetáciou. Dostanete sa naň loďkou pozdĺž palmami lemovaných brehov čarovného ramena rieky Poovar.

Jazero Hévíz je najväčším biologicky aktívnym prírodným jazerom s liečivou termálnou vodou na svete. Pozývame Vás na intenzívny kúpeľný pobyt v tomto unikátnom maďarskom mieste.

Objavte perlu Indického oceánu – rozmanitú Srí Lanku obklopenú neutíchajúcim oceánom. Čakajú na vás čajové plantáže, tropické pláže, budhistické chrámy, safari, nedotknutá príroda. Spoznáte domorodú kultúru, históriu a tajomstvo cejlónskeho čaju, ochutnáte čerstvé mango, papáju, exotický mix chutí a zažijete jednoduchý ale šťastný život miestneho obyvateľstva.

Výnimočná a autentická krajina Vás očarí ihneď. Či už nádhernými plážami, bohatou históriou a kultúrou, úžasnou gastronómiou, skvelými masážami, ale najmä ľuďmi. Nie nadarmo sa Thajsko nazýva krajinou úsmevov. Poďte s nami objavovať jeho krásy.

Doprajte si oddych, načerpajte energiu pre zdravý životný štýl s našou ponukou Wellness a relaxačných pobytov.

Máme prehľad o lifestylových možnostiach pre Vašu komfortnú dovolenku s prináležiacim V.V.I.P. servisom.

Nechajme chlapov a deti doma! Wellness, shopping, kultúra, šport a zábava, tak ako to máme rady. Tentokrát len pre ženy!

Prinášame Vám cestovateľské blogy o Ayurvede, Paname, Proseccu a ďalších.