Thajsko – 3 rozprávkové ostrovy – Koh Chang, Koh Mook a Koh Kood

ostrov Koh Chang

ostrov Koh Chang
ostrov koh chang

Približne 30 km dlhý a 18 km široký ostrov Koh Chang je druhým najväčším ostrovom a nachádza sa v juhovýchodnej časti Thajska, neďaleko Kambodže. Jeho názov znamená sloní ostrov, pretože z lietadla sa jeho tvar podobá slonovi. Západné pobrežie ostrova je turisticky veľmi atraktívne– sú tu pláže, obchody, hotely, reštaurácie a bohaté dovolenkové vyžitie, najmä na oddych a relax na krásnych bielych plážach. Nevynechajte thajskú masáž na niektorej z pláží. Thajská masáž je už sama o sebe veľkým zážitkom. Ak to ešte spojíte s výhľadom na more, budete nadovšetko spokojní.
Komu by toto nestačilo, môže absolvovať výlety k ďalším atrakciám, napr. do tropickej džungle, k vznešenému a a majestátnemu vodopádu Klong Plu, do rybárskej dediny Bang Bao alebo sa pokochať mangrovníkovými porastmi. Mangrovníky sú typické spleťou koreňov, ktorými rastliny dýchajú.

ostrov koh chang
emrald cove ostrov koh chang

Ubytovanie Vám ponúkame v nádhernom 5* plážovom rezorte Emerald Cove za výbornú cenu už od 49€/os. v 2-posteľovej izbe s raňajkami.  www.emeraldcovekohchang.com

ostrov Koh Mook

Okrem ostrova Koh Chang sú v zálive aj ďalšie menšie ostrovy, napr. Koh Mook. Ak hľadáte pokoj, tieto ostrovy patria určite medzi tie, kam sa vybrať.  Sú tu úžasné podmienky na šnorchlovanie, obdivovanie krásy koralových útesov, či absolútny relax.

sivalai beach ostrov koh mook

Koh Mook je malý ostrov s prekrásnym rezortom Sivalai Beach www.komooksivalai.com . Ubytovanie je v autentických vilkách, pohodlne zariadených.

ostrov Koh kood

Pozývame aj na tretí nami vybratý ostrov – Koh Kood, ktorý má pláže s kryštálovo čistou vodou a vo vnútri ostrova  džungle s kokosovými a kaučukovými plantážami.

Tým, ktorí chcú zažiť raj na zemi, doporučujeme úplnú lahôdku, rezort Soneva Kiri www.soneva.com/soneva-kiri/#our-resorts/1
Ešte predtým, ako pošlú súkromné lietadlo po Vás do Bangkoku, vyplníte dotazník, kde zisťujú aj napr. akými druhmi exkluxívnych značiek nápojov naplniť chladničku, akú vôňu kozmetiky, či posteľného prádla preferujete, a pod. Budete rozmaznávaní od rána do noci.

koh kood
VVIP Soneva Kiri
Koh Kood

Zaujímajú Vás ďalšie informácie? Nech sa páči – kontaktujte nás, pomôžeme Vám zorganizovať Váš dokonalý zájazd do Thajska aj na základe našich osobných skúseností.  

Pridaj komentár